| SKU | 4X41L51715 |
| Fits Up To (L x D x H) | 305.8*218.39*19.45 mm |
| Color | Black |
| Weight | 349 g |
| Warranty Type | Managed by Nidaike on behalf of Lenovo, warranty/service please visit http://www.Nidaike.com or contact support@nidaike.com |
| Brand | ThinkPad |
| OS Requirements | OS Independent |
| Packed Weight | 399 g |
| Package Type | PE bag, belly band |
| Packed Dimensions (L x D x H) | 365 x 265 x 8 mm |
| Height | 265 mm |
| Length | N/A |
| Depth | 8 mm |
| Warranty Period | limited lifetime warranty |
| Outside Fabric Material | 49% Recycled Nylon, 51% Vegan leather |
(4X41L51715) ThinkPad Professional 13-inch Sleeve
📞 Call
| Types | ACCESSORIES |
|---|---|
| PRODUCT TYPE | SLEEVES |
| Brand | LENOVO |







