| Display Size | 34.0″ |
| Display Type | OLED |
| Aspect Ratio | 21:9 |
| Contrast Ratio | 1500000:1 |
| Brightness | 275 cd/m² |
| Recommended Resolution | 3440 x 1440 OLED @240hz |
| Response Time | 0.03 ms |
| Input Terminal | 1x DisplayPort 2x HDMI 1x USB-B 3.0 / 3.1/3.2 Gen 1 2x USB-A 3.0 / 3.1/3.2 Gen 1 |
| Color Gamut | 98.5% DCI-P3 |
| Color Support | 1.07 Billion Colors |
| Power source – AC/DC adapter | 100~240V (50/60Hz) |
| Warranty | 3 Years |
(34GS95QE-B) Monitor LG UltraGear 34GS95QE-B34.0″ OLED 21:9 1500000:1 3440 x 1440 OLED @240hz
📞 Call
| PRODUCT TYPE | Monitor |
|---|---|
| Brand | LG |
| Display Size | 34.0" |
| Display Type | OLED |
| Aspect Ratio | 21:09 |
| Contrast Ratio | 1500000:1 |
| Resolution | 3440 x 1440 OLED @240hz |
| Brightness | 275 cd/m² |
| Response Time | 0.03 ms |
| Input Terminal | 1x DisplayPort 2x HDMI 1x USB-B 3.0 / 3.1/3.2 Gen 1 2x USB-A 3.0 / 3.1/3.2 Gen 1 |
| Color Gamut | 98.5% DCI-P3 |
| Color Support | 1.07 Billion Colors |
| Power source | 100~240V (50/60Hz) |
| Wall Mountable | |
| Speaker | |
| Backlight Type | |
| Power Consumption | |
| Power Supply | |
| Inbox accessories | |
| Camera | |
| Weight | |
| Warranty | 3 Years |



![monitor-lg-ultrafine-5k-27md5kl-b.jpg [27MD5KL] Monitor LG UltraFine 5K (27MD5KL-B)](https://iristechworld.com/wp-content/uploads/2025/08/monitor-lg-ultrafine-5k-27md5kl-b-300x300.jpg)
![2023011116300057306_1.png จอมอนิเตอร์ Monitor 48'' LG UltraGear 48GQ900-B (OLED, HDMI, DP) [48GQ900-B.ATM]](https://iristechworld.com/wp-content/uploads/2025/08/2023011116300057306_1-300x300.png)
![monitor-lg-ultrafine-4k-24md4kl-b.jpg [24MD4KL] Monitor LG UltraFine 4K 24MD4KL-B](https://iristechworld.com/wp-content/uploads/2025/08/monitor-lg-ultrafine-4k-24md4kl-b-300x300.jpg)
![LG-MONITOR-UltraGear-27GQ50F-BATMQ-1-square_medium.jpg จอมอนิเตอร์ LG MONITOR UltraGear [27GQ50F-B.ATMQ]](https://iristechworld.com/wp-content/uploads/2025/08/LG-MONITOR-UltraGear-27GQ50F-BATMQ-1-square_medium-300x300.jpg)
![20220211180013_51176_352_1.jpg จอมอนิเตอร์ Monitor 31.5'' LG 32GP850-B (IPS, HDMI, DP, SPK ) G-SYNC 2K 165Hz [32GP850-B]](https://iristechworld.com/wp-content/uploads/2025/08/20220211180013_51176_352_1-300x300.jpg)
รีวิว
ยังไม่มีบทวิจารณ์