| Display Size | 31.5″ |
| Display Type | IPS |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Contrast Ratio | 1000:1 |
| Brightness | 400 cd/m² |
| Recommended Resolution | 3840×2160 |
| Response Time | 5ms |
| Input Terminal | HDMI x 2 USB-A 2EA |
| Color Gamut | DCI-P3 95% |
| Color Support | 16.7 Millions |
| Power source – AC/DC adapter | 100~240Vac, 50/60Hz |
| Weight | 5.6 Kg |
| Warranty | 3Years Onsite |
(32SR85U) SMART MONITOR LG 32SR85U31.5″ IPS 16:9 1000:1 3840×2160
📞 Call
| PRODUCT TYPE | Monitor |
|---|---|
| Brand | LG |
| Display Size | 31.5" |
| Display Type | IPS |
| Aspect Ratio | 16:09 |
| Contrast Ratio | 1000:01:00 |
| Resolution | 3840×2160 |
| Brightness | 400 cd/m² |
| Response Time | 5ms |
| Input Terminal | HDMI x 2 USB-A 2EA |
| Color Gamut | DCI-P3 95% |
| Color Support | 16.7 Millions |
| Power source | 100~240Vac, 50/60Hz |
| Wall Mountable | |
| Speaker | |
| Backlight Type | |
| Power Consumption | |
| Power Supply | |
| Inbox accessories | |
| Camera | |
| Weight | 5.6 Kg |
| Warranty | 3Years Onsite |


![20210213171355_45138_287_1.jpg จอมอนิเตอร์ Monitor 21.5'' LG 22MK600M-B (IPS, VGA, HDMI) [22MK600M-B]](https://iristechworld.com/wp-content/uploads/2025/08/20210213171355_45138_287_1-300x300.jpg)
![20220211180013_51176_352_1.jpg จอมอนิเตอร์ Monitor 31.5'' LG 32GP850-B (IPS, HDMI, DP, SPK ) G-SYNC 2K 165Hz [32GP850-B]](https://iristechworld.com/wp-content/uploads/2025/08/20220211180013_51176_352_1-300x300.jpg)
![2023011116300057306_1.png จอมอนิเตอร์ Monitor 48'' LG UltraGear 48GQ900-B (OLED, HDMI, DP) [48GQ900-B.ATM]](https://iristechworld.com/wp-content/uploads/2025/08/2023011116300057306_1-300x300.png)
![20220104105735_50584_352_1.jpg จอมอนิเตอร์ Monitor 29'' LG 29WL500-B (IPS, HDMI) FREESYNC 75Hz [29WL500-B]](https://iristechworld.com/wp-content/uploads/2025/08/20220104105735_50584_352_1-300x300.jpg)
![20220805164022_54479_352_1.jpg จอมอนิเตอร์ Monitor 34'' LG 34WP65G-B (IPS, HDMI, DP, USB-C) [34WP65G-B]](https://iristechworld.com/wp-content/uploads/2025/08/20220805164022_54479_352_1-300x300.jpg)
รีวิว
ยังไม่มีบทวิจารณ์