| Product Types | ALL IN ONE |
| BRAND | HP |
| Grade | Commercial |
| Series | 245 Pro |
| CPU | AMD Ryzen™ 7 7730U (up to 4.5 GHz max boost clock, 16 MB L3 cache, 8 cores, 16 threads) |
| PROCESSOR | AMD |
| Chipset | N/A |
| Display | 23.8″ diagonal, FHD (1920 x 1080), IPS, anti-glare, 250 nits, 72% NTSC , 5 MP tiltable camera (pull-up) |
| MEMORY | RAM 16GB(1x16GB) DDR4 3200 SODIMM |
| Ram | 16GB |
| STORAGE | SSD 512G 2280 PCIe NVMe Value |
| Storage Size | 512GB |
| Factor | ALL IN ONE |
| Graphics | N/A |
| Operating System | Windows 11 Home 64 |
| Connection ports | 1 Type-C USB 5Gbps signaling rate port, 1 HDMI 1.4 out connector, 1 RJ-45 2 ) Type-A Hi-Speed USB 480Mbps signaling rate ports, 1 Type-A SuperSpeed USB 5Gbps signaling rate port |
| Wireless | WLAN RT 8852BE Wi-Fi6 +BT 5.3 WW |
| Mouse/Keyboard | HP 125 Black Wired Mouse Paper Packaging + HP 125 Black Paper Packaging Wired Keyboard |
| Power Supply | HP 90W 4.5mm nPFC Smart (3-pin) AC Adapter |
| Color | Black |
| Warranty | 1/1/1 (material/labor/onsite) AiO Warranty Warranty A/P |
| Bundle | C5 1.0m Conventional with Paper Tie Straight Power Cord THAI |
| Option | N/A |
| Weight | – |
| ICT | N/A |
(AW6R3PT#AKL) HP ALL IN ONE 245G10 AiO AMDR7-7730U 16G 512G W11H 1Y
📞 Call
| Product Types | ALL IN ONE |
|---|---|
| Brand | HP |
| Grade | Commercial |
| Series | 245 Pro |
| CPU | AMD Ryzen™ 7 7730U (up to 4.5 GHz max boost clock, 16 MB L3 cache, 8 cores, 16 threads) |
| PROCESSOR | AMD |
| Chipset | N/A |
| Display | 23.8" diagonal, 250 nits, 5 MP tiltable camera (pull-up), 72% NTSC, Anti-Glare, FHD (1920 x 1080), IPS |
| MEMORY | RAM 16GB(1x16GB) DDR4 3200 SODIMM |
| Ram | 16GB |
| STORAGE | SSD 512G 2280 PCIe NVMe Value |
| Storage Size | 512GB |
| Factor | ALL IN ONE |
| Graphics | N/A |
| Operating System | Windows 11 Home 64 |
| Connection ports | 1 Type-C USB 5Gbps signaling rate port, 1 HDMI 1.4 out connector, 1 RJ-45 2 ) Type-A Hi-Speed USB 480Mbps signaling rate ports, 1 Type-A SuperSpeed USB 5Gbps signaling rate port |
| Wireless | WLAN RT 8852BE Wi-Fi6 +BT 5.3 WW |
| Mouse/Keyboard | HP 125 Black Wired Mouse Paper Packaging + HP 125 Black Paper Packaging Wired Keyboard |
| Power Supply | HP 90W 4.5mm nPFC Smart (3-pin) AC Adapter |
| Color | Black |
| Warranty | 1/1/1 (material/labor/onsite) AiO Warranty Warranty A/P |
| Bundle | C5 1.0m Conventional with Paper Tie Straight Power Cord THAI |
| Option | N/A |
| Weight | – |
| ICT | N/A |




รีวิว
ยังไม่มีบทวิจารณ์