| CPU | Intel® Core™ i7-12700T Processor (25M Cache, up to 4.70 GHz) |
| Memory | 8 GB DDR4 3200 SODIMM |
| Hard Disk | 256 GB PCIe® NVMe™ M.2 SSD+1TB HDD |
| Graphic Card | Integrated Graphics |
| Optical Drive | None |
| Keyboard/Mouse | HP 125 Wired Keyboard & HP 125 Wired Mouse |
| USB | 1x USB Type-A 10Gbps, 1x USB Type-A 10Gbps (charging), 1x USB Type-C® 20Gbps, 2x USB Type-A 5Gbps |
| Port | 1x RJ-45, 2x DisplayPort™ 1.4, 1x HDMI 2.1, 1x power connector |
| Sound / Audio | Integrated Realtek ALC3252 |
| Network | Realtek RTL8852BE Wi-Fi 6 (2×2) and Bluetooth®️ 5.2 combo |
| Power Supply | 90 W external power adapter, up to 89% efficiency, active PFC |
| OS | Windows 11 Pro |
| Weight | 1.25 kg |
| Warranty | 3 Years Onsite |
(753L1PA#AKL) HP PRO 400 G9 MINI PC I7 12700T/8GB/256GB M.2 SSD+1TB/Integrated Graphics/ Windows 11 Pro
📞 Call
| Brand | HP |
|---|---|
| CPU | Intel® Core™ i7-12700T Processor (25M Cache, up to 4.70 GHz) |
| Memory | 8 GB DDR4 3200 SODIMM |
| Hard Disk | 256 GB PCIe® NVMe™ M.2 SSD+1TB HDD |
| Graphic Card | Integrated Graphics |
| Optical Drive | None |
| Keyboard/Mouse | HP 125 Wired Keyboard & HP 125 Wired Mouse |
| USB | 1x USB Type-A 10Gbps, 1x USB Type-A 10Gbps (charging), 1x USB Type-C® 20Gbps, 2x USB Type-A 5Gbps |
| Port | 1x RJ-45, 2x DisplayPort™ 1.4, 1x HDMI 2.1, 1x power connector |
| Network | Realtek RTL8852BE Wi-Fi 6 (2×2) and Bluetooth®️ 5.2 combo |
| Power Supply | 90 W external power adapter, up to 89% efficiency, active PFC |
| OS | Windows 11 Pro |
| Warranty | 3 Years Onsite |
| Color | |
| Weight | 1.25 kg |
| Sound / Audio | Integrated Realtek ALC3252 |





รีวิว
ยังไม่มีบทวิจารณ์