| CPU | Intel Core i7-12700T Processor 1.4 GHz base frequency, up to 4.7 GHz frequency with Intel Turbo Boost Technology 25 MB cache and 12 cores Supports Intel vPro Technology |
| Memory | 8 GB (4 GB x 2) DDR4-3200 SODIMM |
| Hard Disk | 256GB PCIe® NVMe™ M.2 SSD+1TB HDD |
| Graphic Card | Integrated Graphics |
| Optical Drive | None |
| USB | 1x USB Type-A 10Gbps , 1x USB Type-A 10Gbps (charging), 1x USB Type-C® 20Gbps , 2x USB Type-A 5Gbps |
| Port | 1x RJ-45, 2x DisplayPort™ 1.4, 1x HDMI 2.1, 1x headphone/microphone combo, 1x power connector |
| Sound / Audio | Integrated Realtek ALC3252 |
| Network | Intel Wi-Fi 6E AX211 802.11ax (2×2) and Bluetooth 5.2 (Intel vPro, supporting gigabit data rate) |
| Power Supply | 90 W external power adapter, up to 89% efficiency, active PFC |
| OS | Windows 11 Pro |
| Weight | 1.25 kg |
| Warranty | 3 Years Onsite |
(753K6PA#AKL) HP PRO 400 G9 MINI PC I5 12500T/8GB/256 M.2 SSD+1TB HDD /Integrated Graphics/Windows 11 Pro
📞 Call
| Brand | HP |
|---|---|
| CPU | Intel Core i7-12700T Processor 1.4 GHz base frequency, up to 4.7 GHz frequency with Intel Turbo Boost Technology 25 MB cache and 12 cores Supports Intel vPro Technology |
| Memory | 8 GB (4 GB x 2) DDR4-3200 SODIMM |
| Hard Disk | 256GB PCIe® NVMe™ M.2 SSD+1TB HDD |
| Graphic Card | Integrated Graphics |
| Optical Drive | None |
| Keyboard/Mouse | |
| USB | 1x USB Type-A 10Gbps, 1x USB Type-A 10Gbps (charging), 1x USB Type-C® 20Gbps, 2x USB Type-A 5Gbps |
| Port | 1x RJ-45, 2x DisplayPort™ 1.4, 1x HDMI 2.1, 1x headphone/microphone combo, 1x power connector |
| Network | Intel Wi-Fi 6E AX211 802.11ax (2×2) and Bluetooth 5.2 (Intel vPro, supporting gigabit data rate) |
| Power Supply | 90 W external power adapter, up to 89% efficiency, active PFC |
| OS | Windows 11 Pro |
| Warranty | 3 Years Onsite |
| Color | |
| Weight | 1.25 kg |
| Sound / Audio | Integrated Realtek ALC3252 |





รีวิว
ยังไม่มีบทวิจารณ์