| Display Size | 34.0″ |
| Display Type | IPS |
| Aspect Ratio | 21:9 |
| Contrast Ratio | 1000 : 1 |
| Brightness | 400 cd/m² |
| Recommended Resolution | 2560×1080 @ 75Hz |
| Response Time | 5ms |
| Input Terminal | HDMI,DisplayPort |
| Color Support | 16.7M |
| Weight | 7.67 kg with Stand |
| Warranty | 3 Years |
(34WN650-W) Monitor LG UltraWide 34WN650-W34.0″ IPS 21:9 1000 : 1 2560×1080 @ 75Hz
📞 Call
| PRODUCT TYPE | Monitor |
|---|---|
| Brand | LG |
| Display Size | 34.0" |
| Display Type | IPS |
| Aspect Ratio | 21:09 |
| Contrast Ratio | 1000:01:00 |
| Resolution | 2560×1080 @ 75Hz |
| Brightness | 400 cd/m² |
| Response Time | 5ms |
| Input Terminal | HDMI, DisplayPort |
| Color Gamut | |
| Color Support | 16.7M |
| Power source | |
| Wall Mountable | |
| Speaker | |
| Backlight Type | |
| Power Consumption | |
| Power Supply | |
| Inbox accessories | |
| Camera | |
| Weight | 7.67 kg with Stand |
| Warranty | 3 Years |

![20210920172751_48689_352_2.jpg จอมอนิเตอร์ Monitor 23.8'' LG 24MP400-B (IPS, VGA, HDMI) 75Hz [24MP400-B]](https://iristechworld.com/wp-content/uploads/2025/08/20210920172751_48689_352_2-300x300.jpg)
![monitor-lg-ultragear-24gn600-b.jpg [24GN600-B] Monitor LG Ultragear 24GN600-B](https://iristechworld.com/wp-content/uploads/2025/08/monitor-lg-ultragear-24gn600-b-300x300.jpg)
![20220104105735_50584_352_1.jpg จอมอนิเตอร์ Monitor 29'' LG 29WL500-B (IPS, HDMI) FREESYNC 75Hz [29WL500-B]](https://iristechworld.com/wp-content/uploads/2025/08/20220104105735_50584_352_1-300x300.jpg)
![20211129113813_50114_352_2.jpg จอมอนิเตอร์ Monitor 27'' LG 27UP600-W (IPS, HDMI, DP) FREESYNC 4K 60Hz [27UP600-W]](https://iristechworld.com/wp-content/uploads/2025/08/20211129113813_50114_352_2-300x300.jpg)
![lg-ultrageaar-32gn650-b-1-square_medium.jpg LG MONITOR ULTRA GEAR [32GN650-B]](https://iristechworld.com/wp-content/uploads/2025/08/lg-ultrageaar-32gn650-b-1-square_medium-300x300.jpg)
รีวิว
ยังไม่มีบทวิจารณ์