| Display Size | 17.0″ |
| Display Type | TN |
| Aspect Ratio | 5:4 |
| Contrast Ratio | 1000:1 |
| Brightness | 200 cd/m² |
| Recommended Resolution | 1280 x 1024 @75Hz |
| Response Time | 5ms |
| Input Terminal | 1x D-sub , 1x USB Upstream 2.0 |
| Color Gamut | NTSC 72% |
| Color Support | 16.7M |
| Power source – AC/DC adapter | 100~240V (50/60Hz) |
| Wall Mountable | 75×75 mm |
| Warranty | 3 Year |
(17BR30T) Monitor LG Touch 17BR30T17.0″ TN 5:4 1000:1 1280 x 1024 @75Hz
📞 Call
| PRODUCT TYPE | Monitor |
|---|---|
| Brand | LG |
| Display Size | 17.0" |
| Display Type | TN |
| Aspect Ratio | 5:04 |
| Contrast Ratio | 1000:01:00 |
| Resolution | 1280 x 1024 @75Hz |
| Brightness | 200 cd/m² |
| Response Time | 5ms |
| Input Terminal | 1x D-sub, 1x USB Upstream 2.0 |
| Color Gamut | NTSC 72% |
| Color Support | 16.7M |
| Power source | 100~240V (50/60Hz) |
| Wall Mountable | 75×75 mm |
| Speaker | |
| Backlight Type | |
| Power Consumption | |
| Power Supply | |
| Inbox accessories | |
| Camera | |
| Weight | |
| Warranty | 3 Year |



![20210213171355_45138_287_1.jpg จอมอนิเตอร์ Monitor 21.5'' LG 22MK600M-B (IPS, VGA, HDMI) [22MK600M-B]](https://iristechworld.com/wp-content/uploads/2025/08/20210213171355_45138_287_1-300x300.jpg)
![monitor-lg-20mk400a-b.png [20MK400A-B] Monitor LG 20MK400A-B](https://iristechworld.com/wp-content/uploads/2025/08/monitor-lg-20mk400a-b-300x300.png)
![be5578d2-7b87-42b9-8db3-833e70caa728.jpg [29WK600-W] LG 29WK600-W 29 INCH IPS ULTRAWIDE *จอคอมพิวเตอร์](https://iristechworld.com/wp-content/uploads/2025/08/be5578d2-7b87-42b9-8db3-833e70caa728-300x300.jpg)
![LG-MONITOR-24GN60R-B.ATM-IPS-144Hz-1-square_medium.jpg จอมอนิเตอร์ Monitor 23.8'' LG 24GN60R-B (IPS, HDMI, DP) [24GN60R-B.ATM]](https://iristechworld.com/wp-content/uploads/2025/08/LG-MONITOR-24GN60R-B.ATM-IPS-144Hz-1-square_medium-300x300.jpg)

รีวิว
ยังไม่มีบทวิจารณ์