“
| SKU | 12SC0018TA |
| Brand | Lenovo |
| Model | ThinkCentre neo 50a 24 Gen 5 |
| Display | 23.8″ FHD (1920×1080) IPS Anti-glare 250nits 99% sRGB |
| Processor | Intel Core i5-13420H (12 MB Smart Cache, 8-Cores(4-P, 4-E)/12-Threads, up to 4.60 GHz Turbo) |
| RAM | 1x 16GB SO-DIMM DDR5-5200 (up to 32GB(2x 16GB)) |
| Storage | 512GB SSD M.2 2280 PCIe 4.0×4 NVMe Opal 2.0 |
| Graphics | Integrated Intel UHD Graphics |
| Side Ports | 1x USB-C 3.2 Gen 2 (10Gbps Data Only); 1x headphone / microphone combo jack (3.5mm) |
| Rear Ports | 1x USB-A 3.2 Gen 2 (10Gbps Data Only); 2x USB-A 2.0; 1x HDMI-in 1.4; 1x HDMI-out 2.1 TMDS; 1x Ethernet (RJ-45); 1x power connector |
| Power Supply | 90W |
| Wireless | Intel Wi-Fi 6 AX201 802.11ax 2×2 + BT5.2 |
| Form Factor | All-in-one |
| Optical Drive | None |
| OS | DOS |
| Dimension | 540 x 192 x 431 mm |
| Weight | Around 6.0 kg |
| Warranty | 3 Years Onsite |
“



![w800-53-2.png ASUS M3400 (AMD Ryzen 5000 Series) [M3400WYAK-BA008WS]](https://iristechworld.com/wp-content/uploads/2025/08/w800-53-2-300x300.png)
![w800-50-3.png Zen AiO 24 M5401 [M5401WYAT-WA001WS]](https://iristechworld.com/wp-content/uploads/2025/08/w800-50-3-300x300.png)
![all-in-one-a3202-one.jpg All in One PC Asus E3402WBAK-BA067M 23.8"FHD/Pentium-8505/4G/256GB/UMA/External ODD/Card Reader+WiFi6/Dos [90PT03G1-M014D0]](https://iristechworld.com/wp-content/uploads/2025/08/all-in-one-a3202-one-300x300.jpg)
![all-in-one-F3200-one.jpg All in One PC Asus F3200WUAK-BA009W 21.5"FHD/R5-5500U/8GB/1TB SATA/UMA/External ODD/WiF5/Win11Home [90PT03C2-M00180]](https://iristechworld.com/wp-content/uploads/2025/08/all-in-one-F3200-one-300x300.jpg)
รีวิว
ยังไม่มีบทวิจารณ์