| Product Types | ALL IN ONE |
| BRAND | LENOVO |
| Grade | COMMERCIAL |
| Series | ThinkCentre |
| CPU | Intel® Core™ i3-1215U, 6C (2P + 4E) / 8T, P-core 1.2 / 4.4GHz, E-core 0.9 / 3.3GHz, 10MB |
| PROCESSOR | Intel |
| Chipset | Intel® SoC Platform |
| Display | N/A |
| MEMORY | 1x 8GB SO-DIMM DDR4-3200 (Max 16 GB, Two DDR4 SO-DIMM slots, dual-channel capable) |
| Ram | 16GB |
| STORAGE | 512GB SSD M.2 2280 PCIe® 4.0×4 NVMe® Opal 2.0 |
| Storage Size | 512GB |
| Factor | ALL IN ONE |
| Graphics | Integrated Intel® UHD Graphics |
| Operating System | Windows® 11 Home Single Language, English |
| Connection ports | 2x USB 2.0 2x USB 3.2 Gen 2 1x HDMI®-out 1x Ethernet (RJ-45) 1x power connector |
| Wireless | Intel® Wi-Fi® 6 AX201, 802.11ax 2×2 + BT5.1 |
| Mouse/Keyboard | N/A |
| Power Supply | 90W 89% Adapter |
| Color | Raven Black |
| Warranty | 3 Year Onsite |
| Bundle | USB Calliope Keyboard, Black, Thai / USB Calliope Mouse, Black |
| Option | Monitor Stand |
| Weight | – |
| ICT | – |
(12B3008RTH) LENOVO ALL IN ONE Neo30a G3 AIO 21.5″ i3-1215U 8G SSD512G W11H – Intel
📞 Call
| Product Types | ALL IN ONE |
|---|---|
| Brand | LENOVO |
| Grade | Commercial |
| Series | ThinkCentre |
| CPU | Intel® Core™ i3-1215U, 6C (2P + 4E) / 8T, P-core 1.2 / 4.4GHz, E-core 0.9 / 3.3GHz, 10MB |
| PROCESSOR | Intel |
| Chipset | Intel® SoC Platform |
| Display | N/A |
| MEMORY | 1x 8GB SO-DIMM DDR4-3200 (Max 16 GB, Two DDR4 SO-DIMM slots, dual-channel capable) |
| Ram | 16GB |
| STORAGE | 512GB SSD M.2 2280 PCIe® 4.0×4 NVMe® Opal 2.0 |
| Storage Size | 512GB |
| Factor | ALL IN ONE |
| Graphics | Integrated Intel® UHD Graphics |
| Operating System | Windows® 11 Home Single Language, English |
| Connection ports | 2x USB 2.0 2x USB 3.2 Gen 2 1x HDMI®-out 1x Ethernet (RJ-45) 1x power connector |
| Wireless | Intel® Wi-Fi® 6 AX201, 802.11ax 2×2 + BT5.1 |
| Mouse/Keyboard | N/A |
| Power Supply | 90W 89% Adapter |
| Color | Raven Black |
| Warranty | 3 Year Onsite |
| Bundle | USB Calliope Keyboard, Black, Thai / USB Calliope Mouse, Black |
| Option | Monitor Stand |
| Weight | – |
| ICT | – |







รีวิว
ยังไม่มีบทวิจารณ์