| CPU | Intel® Core™ i3-14100 (12M Cache, up to 4.7 GHz) 4C/8T |
| Memory | 8GB DDR5 |
| Hard Disk | 512GB SSD M.2 NVMe |
| Graphic Card | Intel® UHD Graphics 730 |
| Optical Drive | None |
| Keyboard/Mouse | USB Keyboard + Mouse |
| USB | 3x USB3 Gen1, 1x USB3 Gen 2, 1x USB3 Gen2 Type C 4x USB2.0 |
| Port | 1x VGA, 1x HDMI, 2x Display |
| Sound / Audio | 5.1-channel surround sound |
| Network | Onboard Ethernet LAN and WiFi 6E and Bluetooth® 5 |
| Power Supply | 300W 80PLUS up to Platinum |
| OS | Dos |
| Warranty | 3 Years Part&Labor 1 onsite |
| Color | Black |
(DT.R1WST.00M) ACER VERITON VERO M4720GT DESKTOP PC i3-14100/8GB/512GB M.2 SSD/Intel UHD Graphics 730/Dos/Black
📞 Call
| Brand | Acer |
|---|---|
| CPU | Intel® Core™ i3-14100 (12M Cache, up to 4.7 GHz) 4C/8T |
| Memory | 8GB DDR5 |
| Hard Disk | 512GB SSD M.2 NVMe |
| Graphic Card | Intel® UHD Graphics 730 |
| Optical Drive | None |
| Keyboard/Mouse | USB Keyboard + Mouse |
| USB | 3x USB3 Gen1, 1x USB3 Gen 2, 1x USB3 Gen2 Type C 4x USB2.0 |
| Port | 1x VGA, 1x HDMI, 2x Display |
| Network | Onboard Ethernet LAN and WiFi 6E and Bluetooth® 5 |
| Power Supply | 300W 80PLUS up to Platinum |
| OS | Dos |
| Warranty | 3 Years Part&Labor 1 onsite |
| Color | Black |
| Weight | |
| Sound / Audio | 5.1-channel surround sound |








รีวิว
ยังไม่มีบทวิจารณ์