| Product Types | ALL IN ONE |
| BRAND | ACER |
| Grade | CONSUMER |
| Series | C27 |
| CPU | Intel® Core™ Ultra 5 processor 125U (CU5125U) (12 MB cache, up to 4.3 GHz) |
| PROCESSOR | Intel |
| Chipset | – |
| Display | Touch support: No Size (inches): 27 inch Display max resolution: 1920 x 1080 Backlight: LED Brightness (cd/m2): 250nits Aspect ratio: 16:9 |
| MEMORY | 16GB DDR5 Up to 32 GB of DDR5 5600 MHz |
| Ram | 16GB |
| STORAGE | 1024 GB M.2 2280 PCI-e Gen4 SSD |
| Storage Size | 1TB |
| Factor | ALL IN ONE |
| Graphics | UMA |
| Operating System | Windows 11 Home 64-bit / Microsoft Office Home & Student |
| Connection ports | Card reader: No USB 2.0 Type A port(s): 1 Rear I/O connectors LAN port(s): 1 Audio jack(s): 1 USB 3.2 Gen1 5Gbps Type A port(s): 2 USB 3.2 Gen2 10Gbps Type A port(s): 1 |
| Wireless | 802.11be/ax/ac/a/b/g/n, Wi-Fi 7 and Bluetooth® 5 or above , |
| Mouse/Keyboard | Wireless keyboard and mouse |
| Power Supply | 3-pin 65 W AC adapter |
| Color | N/A |
| Warranty | 3 Years Parts & Labor and 3 Years On-Site Service |
| Bundle | Wireless keyboard and mouse |
| Option | Hinge Panel : Panel tiltable from -5° to 15° Audio : Built-in stereo speakers, DTS® Audio Webcam Video conferencing : Integrated 5.0 MP HD webcam with 2 stereo |
| Weight | 7.6 |
| ICT | – |
(DQBMFST001) ASUS ALL IN ONE Aspire C27-195E-CU5116G0T23Mi/T001
📞 Call
| Product Types | ALL IN ONE |
|---|---|
| Brand | Acer |
| Grade | Consumer |
| Series | C27 |
| CPU | Intel® Core™ Ultra 5 processor 125U (CU5125U) (12 MB cache, up to 4.3 GHz) |
| PROCESSOR | Intel |
| Chipset | – |
| Display | Touch support: No Size (inches): 27 inch Display max resolution: 1920 x 1080 Backlight: LED Brightness (cd/m2): 250nits Aspect ratio: 16:9 |
| MEMORY | 16GB DDR5 Up to 32 GB of DDR5 5600 MHz |
| Ram | 16GB |
| STORAGE | 1024 GB M.2 2280 PCI-e Gen4 SSD |
| Storage Size | 1TB |
| Factor | ALL IN ONE |
| Graphics | UMA |
| Operating System | Windows 11 Home 64-bit / Microsoft Office Home & Student |
| Connection ports | Card reader: No USB 2.0 Type A port(s): 1 Rear I/O connectors LAN port(s): 1 Audio jack(s): 1 USB 3.2 Gen1 5Gbps Type A port(s): 2 USB 3.2 Gen2 10Gbps Type A port(s): 1 |
| Wireless | 802.11be/ax/ac/a/b/g/n, Wi-Fi 7 and Bluetooth® 5 or above |
| Mouse/Keyboard | Wireless keyboard and mouse |
| Power Supply | 3-pin 65 W AC adapter |
| Warranty | 3 Years Parts & Labor and 3 Years On-Site Service |
| Bundle | Wireless keyboard and mouse |
| Option | Hinge Panel : Panel tiltable from -5° to 15° Audio : Built-in stereo speakers, DTS® Audio Webcam Video conferencing : Integrated 5.0 MP HD webcam with 2 stereo |
| Weight | 7.6 |
| ICT | – |








รีวิว
ยังไม่มีบทวิจารณ์