| CPU | Intel® Core™ i5-11400 Processor 2.6 GHz (12M Cache, up to 4.4 GHz, 6 cores) |
| Memory | 8GB DDR4 U-DIMM |
| Hard Disk | 1TB SATA 7200RPM 3.5″ HDD |
| Graphic Card | Integrated Graphic |
| Optical Drive | DVD writer 8X |
| TouchScreen | None |
| USB | 4x USB 2.0 Type-A 6x USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| Port | 1x RJ45 Gigabit Ethernet 1x HDMI 1.4 2x Display port 1.2 2x PS2 1x Headphone 1x MIC in |
| Sound / Audio | High Definition 7.1 Channel Audio |
| Network | Intel WGI219V 10/100/1000 GbE, non-vProWi-Fi 6(802.11ax) (Dual band) 2*2 + Bluetooth 5.2 |
| Power Supply | 300W power supply (peak 350W) |
| OS | Dos |
| Weight | 7.7 kg |
| Warranty | 3 Years OSS |
| Color | Black |
(D700TC-5114001720) ASUS DESKTOP DESKTOP PC i5-11400/8GB/1TB HDD/Integrated Graphics/DOS/Black
📞 Call
| Brand | ASUS |
|---|---|
| CPU | 6 cores), Intel® Core™ i5-11400 Processor 2.6 GHz (12M Cache, up to 4.4 GHz |
| Memory | 8GB DDR4 U-DIMM |
| Hard Disk | 1TB SATA 7200RPM 3.5" HDD |
| Graphic Card | Integrated Graphic |
| Optical Drive | DVD writer 8X |
| Keyboard/Mouse | |
| USB | 4x USB 2.0 Type-A 6x USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| Port | 1x RJ45 Gigabit Ethernet 1x HDMI 1.4 2x Display port 1.2 2x PS2 1x Headphone 1x MIC in |
| Network | Intel WGI219V 10/100/1000 GbE, non-vProWi-Fi 6(802.11ax) (Dual band) 2*2 + Bluetooth 5.2 |
| Power Supply | 300W power supply (peak 350W) |
| OS | Dos |
| Warranty | 3 Years OSS |
| Color | Black |
| Weight | 7.7 kg |
| Sound / Audio | High Definition 7.1 Channel Audio |





![w800-7-6.png ASUS S500TE [S500TE-513400001WS]](https://iristechworld.com/wp-content/uploads/2025/08/w800-7-6-300x300.png)
![w800-1-8.png ASUS S500TD [S500TD-512400022W]](https://iristechworld.com/wp-content/uploads/2025/08/w800-1-8-300x300.png)
![w800-1-9.png ASUS S500SD [S500SD-312100048W]](https://iristechworld.com/wp-content/uploads/2025/08/w800-1-9-300x300.png)
![expert-center-d700-small-four.jpg PC Asus ExpertCenter D700SDES-7127000300 SFF I7-12700/8GB/512GB/DOS/TPM/300W/ODD/B660 [90PF03B1-M018A0]](https://iristechworld.com/wp-content/uploads/2025/08/expert-center-d700-small-four-300x300.jpg)
รีวิว
ยังไม่มีบทวิจารณ์