| Display Size | 23″ |
| Display Type | IPS |
| Aspect Ratio | (16:9) |
| Contrast Ratio | 1000:1 |
| Brightness | 300cd/ãĄ |
| Recommended Resolution | 1920×1080 60Hz |
| Response Time | 5ms(GTG) |
| Input Terminal | USB-C x 1 (DP Alt Mode), DisplayPort 1.2 x 2 (Daisy Chain), HDMI(v1.4) x 1, 4x USB 3.2 Gen 1 Type-A, Earphone Jack : Yes, USB-C Power Delivery : 80W, RJ45 , Web Camera : Yes(2.0M Pixels, Rotatable) |
| Speaker | Speaker : Yes(2Wx2) / Microphone : Yes(x2 for MIC-Array) |
| Wall Mountable | 100x100mm |
| Weight | 6.5 kg |
| Warranty | 3 Year |
(BE24ECSNK) Monitor Asus Video Conferencing 23″ IPS 16:9 1000:1 1920×1080 60Hz
ð Call
- āļāļģāļāļāļīāļāļēāļĒ
- āļāđāļāļĄāļđāļĨāđāļāļīāđāļĄāđāļāļīāļĄ
- āļāļāļ§āļīāļāļēāļĢāļāđ (0)
| PRODUCT TYPE | Monitor |
|---|---|
| Brand | ASUS |
| Display Size | 23" |
| Display Type | IPS |
| Aspect Ratio | 16:09 |
| Contrast Ratio | 1000:01:00 |
| Resolution | 1920×1080 60Hz |
| Brightness | 300cd/ãĄ |
| Response Time | 5ms(GTG) |
| Input Terminal | USB-C x 1 (DP Alt Mode), DisplayPort 1.2 x 2 (Daisy Chain), HDMI(v1.4) x 1, 4x USB 3.2 Gen 1 Type-A, Earphone Jack : Yes, USB-C Power Delivery : 80W, RJ45, Web Camera : Yes(2.0M Pixels, Rotatable) |
| Color Gamut | |
| Color Support | |
| Power source | |
| Wall Mountable | 100x100mm |
| Speaker | Speaker : Yes(2Wx2) / Microphone : Yes(x2 for MIC-Array) |
| Backlight Type | |
| Power Consumption | |
| Power Supply | |
| Inbox accessories | |
| Camera | |
| Weight | 6.5 kg |
| Warranty | 3 Year |








āļĢāļĩāļ§āļīāļ§
āļĒāļąāļāđāļĄāđāļĄāļĩāļāļāļ§āļīāļāļēāļĢāļāđ