| SKU | 9105-52106 |
| Model | 9E15Ki |
| Name | (9105-52106) UPS “Eaton” 9E 15000VA/12000W |
| Brand | Eaton |
| Techonology | Online double conversio |
| Output Power Capacity | 15kVA/12kW |
| Nominal Output Voltage | 230V |
| Output Frequency | 50/60 Hz +/- 0.1 Hz (autosensing) |
| Output Connections | Hardwire |
| Nominal voltage | 220/230/240V |
| Input Frequency | 45Hz-66Hz, 50/60Hz autoselection |
| Input Voltage Range | 176-276V without derating (up to 110-276V with derating) |
| Form Factor | Tower |
| Dimension (WxHxD) | 350 x 815.5 x 706 mm |
| weight | 145.3 kg |
| Warranty | 3 year |
| N/A | |
| N/A | |
| N/A | |
| N/A | |
| N/A | |
| N/A |
(9105-52106) UPS (เครื่องสํารองไฟฟ้า) Eaton 9E 15000VA/12000W
📞 Call
| SKU | 9105-52106 |
|---|---|
| Model | 9E15Ki |
| Name | (9105-52106) UPS “Eaton” 9E 15000VA/12000W |
| Brand | Eaton |
| Techonology | Online double conversio |
| Output Power Capacity | 15kVA/12kW |
| Nominal Output Voltage | 230V |
| Output Frequency | 50/60 Hz +/- 0.1 Hz (autosensing) |
| Output Connections | Hardwire |
| Nominal voltage | 220/230/240V |
| Input Frequency | 45Hz-66Hz, 50/60Hz autoselection |
| Input Voltage Range | 176-276V without derating (up to 110-276V with derating) |
| Form Factor | Tower |
| Dimension (WxHxD) | 350 x 815.5 x 706 mm |
| weight | 145.3 kg |
| Warranty | 3 year |







รีวิว
ยังไม่มีบทวิจารณ์