| Name | (9103-73784) UPS “Eaton” 9PX2200iRT2U |
| Brand | Eaton |
| Technology | Online/Double-conversion |
| Output Power Capacity | 2200 / 2200 |
| Nominal Output Voltage | 230V |
| Output Frequency | 50/60 Hz autoselect |
| Output Connections | (8) C13, (2) C19 |
| Nominal Input Voltage | 230V |
| Input Frequency | 40-70Hz, 50/60Hz autoselection |
| Input Voltage Range | 176-276 V (100-276 V with derating) |
| Dimension | 605 x 865 x 440mm |
| Weight | 25.02 kg |
| Warranty | 3Yrs On-Site |
(9103-73784) UPS “Eaton” 9PX 2200VA/2200W
📞 Call
| Brand | EATON |
|---|







