| Product Type | Server |
| BRAND | LENOVO |
| Model | ThinkSystem SR650 |
| PROCESSOR | Intel |
| Factor | Rack |
| CPU | Intel Xeon Gold 5218 Processor (22M Cache, 16C/32T 2.30 GHz 125W) |
| Memory | 16GB (1x16GB) TruDDR4 2933MHz (2Rx8 1.2V) RDIMM |
| Network | 10Gb 4-port Base-T LOM |
| Storage Ctlr | RAID 930-8i 2GB Flash / 0,1,10,5,50, 6, 60 |
| Interfaces | N/A |
| Hard Disk | No Option HDD |
| Optical Drive | No Option |
| Power Supply | 2x 750W(230/115V) Platinum Hot-Swap Power Supply |
| Management / ILO | XClarity Controller embedded management |
| Form Factor | Rack |
| Warranty | 3 ปี |
(7X06VS5Y00) LENOVO Server ThinkSystem SR650 Xeon 5218/16-cores/16GB
📞 Call
| PRODUCT TYPE | Server |
|---|---|
| Brand | LENOVO |
| Model | ThinkSystem SR650 |
| PROCESSOR | Intel |
| Factor | Rack |
| CPU | Intel Xeon Gold 5218 Processor (22M Cache, 16C/32T 2.30 GHz 125W) |
| Memory | 16GB (1x16GB) TruDDR4 2933MHz (2Rx8 1.2V) RDIMM |
| Network | 10Gb 4-port Base-T LOM |
| Storage Ctlr | RAID 930-8i 2GB Flash / 0, 1, 10, 5, 50, 6, 60 |
| Interfaces | N/A |
| Hard Disk | No Option HDD |
| Optical Drive | No Option |
| Power Supply | 2x 750W(230/115V) Platinum Hot-Swap Power Supply |
| Management / ILO | XClarity Controller embedded management |
| Form Factor | Rack |
| Warranty | 3 ปี |








รีวิว
ยังไม่มีบทวิจารณ์