| Product Type | Server |
| BRAND | LENOVO |
| Model | ThinkSystem SR630 |
| PROCESSOR | Intel |
| Factor | Rack |
| CPU | Â Intel Xeon Gold 5220 Processor (24.75M Cache, 18C/36T 2.20 GHz 125W) |
| Memory | Â 32GB (1x32GB) TruDDR4 2933 MHz (2Rx4 1.2V) RDIMM |
| Network | Â 10Gb 4-port Base-T LOM |
| Storage Ctlr | Â RAID 930-8i 2GB Flash / 0,1,10,5,50, 6, 60 |
| Interfaces | Â N/A |
| Hard Disk | Â No Option HDD |
| Optical Drive | Â No Option |
| Power Supply | Â 2x 750W(230/115V) Platinum Hot-Swap Power Supply |
| Management / ILO | Â XClarity Controller embedded management |
| Form Factor | Â Rack |
| Warranty | 3 āļāļĩ |
(7X02S6XU00) LENOVO Server ThinkSystem SR630 Xeon 5220/18-cores/32GB
ð Call
- āļāļģāļāļāļīāļāļēāļĒ
- āļāđāļāļĄāļđāļĨāđāļāļīāđāļĄāđāļāļīāļĄ
- āļāļāļ§āļīāļāļēāļĢāļāđ (0)
| PRODUCT TYPE | Server |
|---|---|
| Brand | LENOVO |
| Model | ThinkSystem SR630 |
| PROCESSOR | Intel |
| Factor | Rack |
| CPU | Â Intel Xeon Gold 5220 Processor (24.75M Cache, 18C/36T 2.20 GHz 125W) |
| Memory | Â 32GB (1x32GB) TruDDR4 2933 MHz (2Rx4 1.2V) RDIMM |
| Network | Â 10Gb 4-port Base-T LOM |
| Storage Ctlr | Â RAID 930-8i 2GB Flash / 0, 1, 10, 5, 50, 6, 60 |
| Interfaces | Â N/A |
| Hard Disk | Â No Option HDD |
| Optical Drive | Â No Option |
| Power Supply | Â 2x 750W(230/115V) Platinum Hot-Swap Power Supply |
| Management / ILO | Â XClarity Controller embedded management |
| Form Factor | Â Rack |
| Warranty | 3 āļāļĩ |







āļĢāļĩāļ§āļīāļ§
āļĒāļąāļāđāļĄāđāļĄāļĩāļāļāļ§āļīāļāļēāļĢāļāđ