| CPU | AMD Ryzen R1505G;2.4 GHz up to 3.3GHz,1MB cache, 2 cores |
| Memory | 8 GB DDR4-2400 MHz |
| Hard Disk | 64 GB eMMC |
| Graphic Card | Integrated Graphics |
| Optical Drive | None |
| TouchScreen | None |
| USB | 3x USB 3.1 Gen 1, 1x USB 3.1 Type-C™, 1x USB 3.1 Type-C™ Gen 2, 2x USB 2.0, |
| Port | 3x Display Port |
| Network | Realtek RTL8111HSH GbE 10/100/1000,Wifi-None |
| Power Supply | 45 W smart external power adapter |
| OS | Windows 10 IoT Enterprise |
| Other | Citrix® HDX; Microsoft RFX/RDP; VMware Horizon® View™ through RDP/PCoIP, and Blast Extreme |
| Weight | 1.0 kg |
| Warranty | 3 Years Onsite |
(7NN46AA#AKL) HP THINCLIENT T640 DESKTOP PC Ryzen R1505G/8GB/64GB eMMC/Integrated Graphics/Windows 10 IoT Ent
📞 Call
| Brand | HP |
|---|---|
| CPU | 1MB cache, 2 cores, AMD Ryzen R1505G;2.4 GHz up to 3.3GHz |
| Memory | 8 GB DDR4-2400 MHz |
| Hard Disk | 64 GB eMMC |
| Graphic Card | Integrated Graphics |
| Optical Drive | None |
| Keyboard/Mouse | |
| USB | 3x USB 3.1 Gen 1, 1x USB 3.1 Type-C™, 1x USB 3.1 Type-C™ Gen 2, 2x USB 2.0 |
| Port | 3x Display Port |
| Network | Realtek RTL8111HSH GbE 10/100/1000, Wifi-None |
| Power Supply | 45 W smart external power adapter |
| OS | Windows 10 IoT Enterprise |
| Warranty | 3 Years Onsite |
| Color | |
| Weight | 1.0 kg |
| Sound / Audio |

![70F82PAAKL.jpg [81P13PA#AKL] PC “HP” Pro Tower 280 G9 i5-12500/8GB/256GB SSD/Dos](https://iristechworld.com/wp-content/uploads/2025/08/70F82PAAKL-300x300.jpg)
![6U9M7PAAKL.jpg [70Z71PA#AKL] PC “HP” Pro Mini 260 G9 DM i5-1235U/8GB/512GB SSD/Win11Pro](https://iristechworld.com/wp-content/uploads/2025/08/6U9M7PAAKL-300x300.jpg)
![70G11PAAKL.jpg [70G11PA#AKL] PC “HP” 400G9 SFF i5-12500 8G 512SSD W11DG10 333](https://iristechworld.com/wp-content/uploads/2025/08/70G11PAAKL-300x300.jpg)
รีวิว
ยังไม่มีบทวิจารณ์