| Display Size | 23.8″ |
| Display Type | VA |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Contrast Ratio | 3000:1 |
| Brightness | 250 nits |
| Recommended Resolution | FHD (1920 x 1080 @ 75 Hz) |
| Response Time | 5ms GtG (with overdrive) |
| Input Terminal | VGA, HDMI |
| Color Support | Up to 16.7 million colors supported |
| Power source – AC/DC adapter | 100 – 240 VAC 50/60 Hz |
| Wall Mountable | 100 mm x 100 mm |
| Weight | 3.57 kg |
| Warranty | 3 Years |
(7N914AT#AKL) Monitor HP P24v G523.8″ VA 16:9 3000:1 FHD (1920 x 1080 @ 75 Hz)
📞 Call
| PRODUCT TYPE | Monitor |
|---|---|
| Brand | HP |
| Display Size | 23.8" |
| Display Type | VA |
| Aspect Ratio | 16:09 |
| Contrast Ratio | 3000:01:00 |
| Resolution | FHD (1920 x 1080 @ 75 Hz) |
| Brightness | 250 nits |
| Response Time | 5ms GtG (with overdrive) |
| Input Terminal | VGA, HDMI |
| Color Gamut | |
| Color Support | Up to 16.7 million colors supported |
| Power source | 100 – 240 VAC 50/60 Hz |
| Wall Mountable | 100 mm x 100 mm |
| Speaker | |
| Backlight Type | |
| Power Consumption | |
| Power Supply | |
| Inbox accessories | |
| Camera | |
| Weight | 3.57 kg |
| Warranty | 3 Years |









รีวิว
ยังไม่มีบทวิจารณ์