| BRAND | HP |
| Display Size | 31.5″ |
| Display Type | IPS |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Contrast Ratio | 1000:1 |
| Brightness | 400 nits |
| Recommended Resolution | QHD (2560 x 1440 @ 165 Hz) |
| Response Time | 1ms GtG (with overdrive) |
| Input Terminal | DisplayPort x1 , HDMI 2.0 x2 , Audio Jack x1 |
| Color Gamut | 99% sRGB; 95% DCI-P3 |
| Color Support | 16.7 million |
| Wall Mountable | 100 mm x 100 mm (bracket included) |
| Power source – AC/DC adapter | 100 – 240 VAC 50/60 Hz |
| Weight | 8.98 kg |
| Warranty | 3 years limited |
(780K1AA#AKL) HP Monitor OMEN 32q QHD 165HzGaming
📞 Call
฿10,300.00
| PRODUCT TYPE | Monitor |
|---|---|
| Brand | HP |
| Display Size | 31.5" |
| Display Type | IPS |
| Aspect Ratio | 16:09 |
| Contrast Ratio | 1000:01:00 |
| Brightness | 400 nits |
| Recommended Resolution | QHD (2560 x 1440 @ 165 Hz) |
| Response Time | 1ms GtG (with overdrive) |
| Input Terminal | DisplayPort x1, HDMI 2.0 x2, Audio Jack x1 |
| Color Gamut | 99% sRGB; 95% DCI-P3 |
| Color Support | 16.7 million |
| Wall Mountable | 100 mm x 100 mm (bracket included) |
| Power source - AC/DC adapter | 100 – 240 VAC 50/60 Hz |
| Weight | 8.98 kg |
| Warranty | 3 years limited |








รีวิว
ยังไม่มีบทวิจารณ์