| CPU | AMD Ryzen™ 5 5600G (up to 4.4 GHz max boost clock, 16 MB L3 cache, 6 cores, 12 threads)v |
| Memory | 8 GB DDR4-3200 MHz RAM (1 x 8 GB) |
| Hard Disk | 512 GB PCIe® NVMe™ M.2 SSD |
| Graphic Card | NVIDIA® GeForce® GTX 1650 SUPER™ (4 GB GDDR6 dedicated) |
| Optical Drive | DVD-Writer |
| Keyboard/Mouse | Black Wired Keyboard and mouse combo |
| USB | 1 USB Type-C® 5Gbps , 2 USB Type-A 10Gbps , 2 S USB Type-A 5Gbps |
| Port | 1 headphone/microphone combo, 1 microphone , 4 USB 2.0 Type-A, 1 audio-in, 1 audio-out, 1 microphone, 1 RJ-45 |
| Network | Integrated 10/100/1000 GbE LAN,Realtek RTL8852BE Wi-Fi 6 (2×2) and Bluetooth® 5.2 combo |
| Power Supply | 310 W Gold efficiency power supply |
| OS | Windows 11 Home |
| Warranty | 3-3-3 year warranty (Parts & Labor with 3 year onsite service) |
| Color | Natural silver |
(767W9PA#AKL) HP PAVILION TP01-2020D DESKTOP PC Ryzen 5-5600G/8GB/512GB M.2 SSD/GeForce GTX 1650 SUPER 4 GB/Win11 Home/Natural silver
📞 Call
| Brand | HP |
|---|---|
| CPU | 12 threads)v, 16 MB L3 cache, 6 cores, AMD Ryzen™ 5 5600G (up to 4.4 GHz max boost clock |
| Memory | 8 GB DDR4-3200 MHz RAM (1 x 8 GB) |
| Hard Disk | 512 GB PCIe® NVMe™ M.2 SSD |
| Graphic Card | NVIDIA® GeForce® GTX 1650 SUPER™ (4 GB GDDR6 dedicated) |
| Optical Drive | DVD-Writer |
| Keyboard/Mouse | Black Wired Keyboard and mouse combo |
| USB | 1 USB Type-C® 5Gbps, 2 USB Type-A 10Gbps, 2 S USB Type-A 5Gbps |
| Port | 1 headphone/microphone combo, 1 microphone, 4 USB 2.0 Type-A, 1 audio-in, 1 audio-out, 1 microphone, 1 RJ-45 |
| Network | Integrated 10/100/1000 GbE LAN, Realtek RTL8852BE Wi-Fi 6 (2×2) and Bluetooth® 5.2 combo |
| Power Supply | 310 W Gold efficiency power supply |
| OS | Windows 11 Home |
| Warranty | 3-3-3 year warranty (Parts & Labor with 3 year onsite service) |
| Color | Natural silver |
| Weight | |
| Sound / Audio |

![6U9M7PAAKL.jpg [70Z71PA#AKL] PC “HP” Pro Mini 260 G9 DM i5-1235U/8GB/512GB SSD/Win11Pro](https://iristechworld.com/wp-content/uploads/2025/08/6U9M7PAAKL-300x300.jpg)

![70F82PAAKL.jpg [81P27PA#AKL] PC “HP” Pro Tower 280 G9 i7-12700/8GB/512GB SSD/Windows 11 Pro](https://iristechworld.com/wp-content/uploads/2025/08/70F82PAAKL-300x300.jpg)
![7J183PAAKL.jpg [7J182PA#AKL] PC “HP” Pro Tower 400 G9 Intel® Core™ I7-12700 16GB 512SSD Windows 11 ProDG 3Yrs Onsite](https://iristechworld.com/wp-content/uploads/2025/08/7J183PAAKL-300x300.jpg)
รีวิว
ยังไม่มีบทวิจารณ์