| Display Size | 44.5″ |
| Display Type | VA |
| Aspect Ratio | 32:9 |
| Contrast Ratio | 3000:1 |
| Recommended Resolution | DQHD (5120 x 1440 @165Hz) |
| Brightness | 400cd/m² |
| Response Time | 3ms GtG |
| Input Terminal | 1x HDMI 2.1 1x DisplayPort 1.4 1x RJ-45 (10/100/1000 Mbps) 2x USB Type-C 5Gbps signaling rate (up to 100W USB Power Delivery for 1 PC, 65W USB Power Delivery for 2 separate PCs) 4x SuperSpeed USB Type-A 5Gbps signaling rate (1 charging) |
| Speaker | 2 x 3 W |
| Color Gamut | 99% sRGB |
| Power source – AC/DC adapter | 100 – 240 VAC 50/60 Hz |
| Wall Mountable | 100 mm x 100 mm |
| Warranty | 3 Year |
(6N4C1AA#AKL) Monitor HP E45c G5 Curved44.5″ VA 32:9 3000:1 DQHD (5120 x 1440 @165Hz)
📞 Call
| PRODUCT TYPE | Monitor |
|---|---|
| Brand | HP |
| Display Size | 44.5" |
| Display Type | VA |
| Aspect Ratio | 32:09:00 |
| Contrast Ratio | 3000:01:00 |
| Resolution | DQHD (5120 x 1440 @165Hz) |
| Brightness | 400cd/m² |
| Response Time | 3ms GtG |
| Input Terminal | 1x HDMI 2.1 1x DisplayPort 1.4 1x RJ-45 (10/100/1000 Mbps) 2x USB Type-C 5Gbps signaling rate (up to 100W USB Power Delivery for 1 PC, 65W USB Power Delivery for 2 separate PCs) 4x SuperSpeed USB Type-A 5Gbps signaling rate (1 charging) |
| Color Gamut | 99% sRGB |
| Color Support | |
| Power source | 100 – 240 VAC 50/60 Hz |
| Wall Mountable | 100 mm x 100 mm |
| Speaker | 2 x 3 W |
| Backlight Type | |
| Power Consumption | |
| Power Supply | |
| Inbox accessories | |
| Camera | |
| Weight | |
| Warranty | 3 Year |








รีวิว
ยังไม่มีบทวิจารณ์