| Display Size | 31.5″ |
| Display Type | In-Plane Switching |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Contrast Ratio | 1000:1 |
| Brightness | 400 nits (Typical) |
| Recommended Resolution | 3840×2160 (144 Hz) |
| Response Time | 0.2 ms (MPRT) / 2 ms (Level 4) / 3 ms (Level 3) / 4 ms (Level 2) / 5 ms (Level 1) / 7 ms (Off mode) |
| Input Terminal | 2x HDMI® 2.1, 1x DP 1.4, 1x USB-C® 3.2 Gen 1 (DP 1.4 Alt Mode), 2x USB-A 3.2 Gen 1, 1x USB-C® 3.2 Gen 1 |
| Speaker | 5Wx2 |
| Color Gamut | 99% sRGB, 90% DCI-P3 |
| Color Support | 1.07 Billion |
| Power source – AC/DC adapter | 62W / 175W |
| Weight | 9.6 kg |
| Warranty | 3 Years |
(66F9UAC6TH) Monitor Lenovo Legion Y32p-30 31.5″ In-Plane Switching 16:9 1000:1 3840×2160 (144 Hz)
📞 Call
| PRODUCT TYPE | Monitor |
|---|---|
| Brand | LENOVO |
| Display Size | 31.5" |
| Display Type | In-Plane Switching |
| Aspect Ratio | 16:09 |
| Contrast Ratio | 1000:01:00 |
| Resolution | 3840×2160 (144 Hz) |
| Brightness | 400 nits (Typical) |
| Response Time | 0.2 ms (MPRT) / 2 ms (Level 4) / 3 ms (Level 3) / 4 ms (Level 2) / 5 ms (Level 1) / 7 ms (Off mode) |
| Input Terminal | 2x HDMI® 2.1, 1x DP 1.4, 1x USB-C® 3.2 Gen 1 (DP 1.4 Alt Mode), 2x USB-A 3.2 Gen 1, 1x USB-C® 3.2 Gen 1 |
| Color Gamut | 99% sRGB, 90% DCI-P3 |
| Color Support | 1.07 Billion |
| Power source | 62W / 175W |
| Wall Mountable | |
| Speaker | 5Wx2 |
| Backlight Type | |
| Power Consumption | |
| Power Supply | |
| Inbox accessories | |
| Camera | |
| Weight | 9.6 kg |
| Warranty | 3 Years |








รีวิว
ยังไม่มีบทวิจารณ์