| Power Supply | 100 – 240 VAC (50-60 Hz) |
| Display Size | 23.8 |
| Display Type | WLED IPS (In-Plane Switching) |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Contrast Ratio | Typical 1000:1 Dynamic 3M:1 |
| Brightness | 300 cd/m2 |
| Recommended Resolution | QHD (2560 x 1440) 75 Hz |
| Response Time | Extreme Mode : 4 ms Typical Mode : 6 ms |
| Color Gamut | 99% sRGB |
| Color Support | 16.7 Million |
| Other | AMD FreeSync™ |
| Weight | Packed:Starting at 6.61 kg Unpacked:Starting at 4.68 kg |
| Warranty | 3 Years AE(Advance Exchange) |
| Color | Warm Gray |
| Inbox accessories | USB Type-C to Type-C Cable |
(66A8GAC6TH) Monitor Lenovo Q24h-10 23.8 WLED IPS (In-Plane Switching) 16:9 Typical 1000:1 Dynamic 3M:1 QHD (2560 x 1440) 75 Hz
📞 Call
| PRODUCT TYPE | Monitor |
|---|---|
| Brand | LENOVO |
| Display Size | 23.8 |
| Display Type | WLED IPS (In-Plane Switching) |
| Aspect Ratio | 16:09 |
| Contrast Ratio | Typical 1000:1 Dynamic 3M:1 |
| Resolution | QHD (2560 x 1440) 75 Hz |
| Brightness | 300 cd/m2 |
| Response Time | Extreme Mode : 4 ms Typical Mode : 6 ms |
| Input Terminal | |
| Color Gamut | 99% sRGB |
| Color Support | 16.7 Million |
| Power source | |
| Wall Mountable | |
| Speaker | |
| Backlight Type | |
| Power Consumption | |
| Power Supply | 100 – 240 VAC (50-60 Hz) |
| Inbox accessories | USB Type-C to Type-C Cable |
| Camera | |
| Weight | Packed:Starting at 6.61 kg Unpacked:Starting at 4.68 kg |
| Warranty | 3 Years AE(Advance Exchange) |










รีวิว
ยังไม่มีบทวิจารณ์