| Display Size | 23.8″ |
| Display Type | IPS |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Contrast Ratio | 1000:1 |
| Brightness | 250 cd/m² |
| Recommended Resolution | 1920×1080 @60Hz |
| Response Time | 4ms (Extreme mode) / 6ms (Typical mode) |
| Input Terminal | 1x HDMI® 1.4, 1x DP 1.2, 1x VGA 4x USB 3.2 Gen 1, 1x USB-B 3.2 Gen 1 |
| Color Gamut | 99% sRGB |
| Color Support | 16.7 Million |
| Wall Mountable | Supports VESA mount 100mm |
| Power source – AC/DC adapter | 14W / 51W/ Integrated |
| Weight | 5.4 kg |
| Warranty | 3-year |
(63CFMARXWW) Monitor Lenovo ThinkVision T24i-30 23.8″ IPS 16:9 1000:1 1920×1080 @60Hz
📞 Call
| PRODUCT TYPE | Monitor |
|---|---|
| Brand | LENOVO |
| Display Size | 23.8" |
| Display Type | IPS |
| Aspect Ratio | 16:09 |
| Contrast Ratio | 1000:01:00 |
| Resolution | 1920×1080 @60Hz |
| Brightness | 250 cd/m² |
| Response Time | 4ms (Extreme mode) / 6ms (Typical mode) |
| Input Terminal | 1x HDMI® 1.4, 1x DP 1.2, 1x VGA 4x USB 3.2 Gen 1, 1x USB-B 3.2 Gen 1 |
| Color Gamut | 99% sRGB |
| Color Support | 16.7 Million |
| Power source | 14W / 51W/ Integrated |
| Wall Mountable | Supports VESA mount 100mm |
| Speaker | |
| Backlight Type | |
| Power Consumption | |
| Power Supply | |
| Inbox accessories | |
| Camera | |
| Weight | 5.4 kg |
| Warranty | 3-year |









รีวิว
ยังไม่มีบทวิจารณ์