| Display Size | 23.8″ |
| Display Type | VA |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Contrast Ratio | 3000:1 |
| Brightness | 250 cd/㎡ (typical) |
| Recommended Resolution | 1920 x 1080 |
| Response Time | 4 ms (Extreme mode) / 6 ms (Typical mode) |
| Input Terminal | 1 x VGA ,1 x HDMI 1.4, 1 x DP 1.2 |
| Color Support | 16.7 Million |
| Power source – AC/DC adapter | 90 – 264 VAC,47 – 63 Hz |
| Weight | 6.0 Kg |
| Warranty | 3 year |
(63ABMAR3WW) Monitor Lenovo ThinkVision E24-29 23.8″ VA 16:9 3000:1 1920 x 1080
📞 Call
| PRODUCT TYPE | Monitor |
|---|---|
| Brand | LENOVO |
| Display Size | 23.8" |
| Display Type | VA |
| Aspect Ratio | 16:09 |
| Contrast Ratio | 3000:01:00 |
| Resolution | 1920 x 1080 |
| Brightness | 250 cd/㎡ (typical) |
| Response Time | 4 ms (Extreme mode) / 6 ms (Typical mode) |
| Input Terminal | 1 x VGA, 1 x HDMI 1.4, 1 x DP 1.2 |
| Color Gamut | |
| Color Support | 16.7 Million |
| Power source | 90 – 264 VAC,47 – 63 Hz |
| Wall Mountable | |
| Speaker | |
| Backlight Type | |
| Power Consumption | |
| Power Supply | |
| Inbox accessories | |
| Camera | |
| Weight | 6.0 Kg |
| Warranty | 3 year |








รีวิว
ยังไม่มีบทวิจารณ์