| Display Size | 29″ |
| Display Type | In-Plane Switching |
| Aspect Ratio | 21:9 |
| Contrast Ratio | 1000:1 |
| Recommended Resolution | 2560×1080 90Hz |
| Brightness | 300 cd/m² |
| Response Time | 4ms (Extreme mode) / 6ms (Typical mode) |
| Input Terminal | 1x HDMI® 1.4, 1x DP 1.2 |
| Speaker | 3Wx2, Optional Soundbar Support |
| Color Gamut | 99% sRGB |
| Color Support | 16.7 Million |
| Wall Mountable | Supports VESA mount 100mm |
| Weight | 8.5 kg |
| Warranty | 3-Year |
| Color | Raven Black |
(62CEGAR3WW) Monitor Lenovo ThinkVision E29w-20 29″ In-Plane Switching 21:9 1000:1 2560×1080 90Hz
📞 Call
| PRODUCT TYPE | Monitor |
|---|---|
| Brand | LENOVO |
| Display Size | 29" |
| Display Type | In-Plane Switching |
| Aspect Ratio | 21:09 |
| Contrast Ratio | 1000:01:00 |
| Resolution | 2560×1080 90Hz |
| Brightness | 300 cd/m² |
| Response Time | 4ms (Extreme mode) / 6ms (Typical mode) |
| Input Terminal | 1x HDMI® 1.4, 1x DP 1.2 |
| Color Gamut | 99% sRGB |
| Color Support | 16.7 Million |
| Power source | |
| Wall Mountable | Supports VESA mount 100mm |
| Speaker | 3Wx2, Optional Soundbar Support |
| Backlight Type | |
| Power Consumption | |
| Power Supply | |
| Inbox accessories | |
| Camera | |
| Weight | 8.5 kg |
| Warranty | 3-Year |









รีวิว
ยังไม่มีบทวิจารณ์