| Display Size | 27.0″ |
| Display Type | IPS |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Brightness | 250 nits |
| Recommended Resolution | 1920×1080 |
| Response Time | 4 ms (Extreme mode) / 6 ms (Typical mode) |
| Input Terminal | 1 x VGA 1 x HDMI 1.4 1 x Audio Out (3.5mm) |
| Speaker | None |
| Color Support | 16.7 Million |
| Power source – AC/DC adapter | 100 – 240 VAC,50 – 60 Hz |
| Weight | 4.6 kg |
| Warranty | 3 year |
(62AFKAR2WW) Monitor Lenovo Thinkvison S27e-20 27.0″ IPS 16:9 1920×1080
📞 Call
| PRODUCT TYPE | Monitor |
|---|---|
| Brand | LENOVO |
| Display Size | 27.0" |
| Display Type | IPS |
| Aspect Ratio | 16:09 |
| Resolution | 1920×1080 |
| Brightness | 250 nits |
| Response Time | 4 ms (Extreme mode) / 6 ms (Typical mode) |
| Input Terminal | 1 x VGA 1 x HDMI 1.4 1 x Audio Out (3.5mm) |
| Color Gamut | |
| Color Support | 16.7 Million |
| Power source | 100 – 240 VAC,50 – 60 Hz |
| Wall Mountable | |
| Speaker | None |
| Backlight Type | |
| Power Consumption | |
| Power Supply | |
| Inbox accessories | |
| Camera | |
| Weight | 4.6 kg |
| Warranty | 3 year |








รีวิว
ยังไม่มีบทวิจารณ์