| Display Size | 21.5″ |
| Display Type | In-Plane Switching |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Contrast Ratio | 1000:1 |
| Brightness | 250 cd/㎡ |
| Recommended Resolution | 1920 x 1080 |
| Response Time | 6 ms (Extreme mode) /8 ms (Typical mode) |
| Input Terminal | 1 x HDMI 1.4, 1 x DP 1.2, 1 x VGA |
| Color Support | 16.7 Million |
| Weight | 5.4 kg |
| Warranty | 3 year Carry-in |
(62A4MAR4WW) Monitor Lenovo ThinkVision E22-20 21.5″ In-Plane Switching 16:9 1000:1 1920 x 1080
📞 Call
| PRODUCT TYPE | Monitor |
|---|---|
| Brand | LENOVO |
| Display Size | 21.5" |
| Display Type | In-Plane Switching |
| Aspect Ratio | 16:09 |
| Contrast Ratio | 1000:01:00 |
| Resolution | 1920 x 1080 |
| Brightness | 250 cd/㎡ |
| Response Time | 6 ms (Extreme mode) /8 ms (Typical mode) |
| Input Terminal | 1 x HDMI 1.4, 1 x DP 1.2, 1 x VGA |
| Color Gamut | |
| Color Support | 16.7 Million |
| Power source | |
| Wall Mountable | |
| Speaker | |
| Backlight Type | |
| Power Consumption | |
| Power Supply | |
| Inbox accessories | |
| Camera | |
| Weight | 5.4 kg |
| Warranty | 3 year Carry-in |







รีวิว
ยังไม่มีบทวิจารณ์