| CPU | AMD Ryzen5- 4600G 3.70G 8MB 6 cores 65W |
| Memory | 8GB (1x8GB) DDR4 3200 DIMM Memory |
| Hard Disk | 1TB 7200RPM SATA-6G 3.5in |
| Graphic Card | Integrated Graphics |
| Optical Drive | 9.5mm DVD-Writer |
| Display | None |
| USB | 4 SuperSpeed USB 5Gbps signaling rate; 2 SuperSpeed USB 10Gbps signaling rate; 2 USB 2.0 |
| Port | 1 headphone/microphone combo;1 HDMI; 1 line in; 1 line out; 1 power connector; 1 RJ-45; 1 serial; 1 VGA; 1 full-height PCI; 1 PCIe x1; 1 PCIe x16; 2 M.2 |
| Network | Realtek RTL8821CE ac 1×1 +Bluetooth 4.2 WW |
| Power Supply | 180W EPA90 +12V |
| OS | Windows 10 Home 64bit |
| Warranty | 3/3/3 (material/labor/onsite) MT Warranty |
(570P4PA#AKL) HP 285 PRO G6 MICROTOWER DESKTOP PC Ryzen5 4600G/8GB/1TB HDD/Integrated Graphics/Win10Home
📞 Call
| Brand | HP |
|---|---|
| CPU | AMD Ryzen5- 4600G 3.70G 8MB 6 cores 65W |
| Memory | 8GB (1x8GB) DDR4 3200 DIMM Memory |
| Hard Disk | 1TB 7200RPM SATA-6G 3.5in |
| Graphic Card | Integrated Graphics |
| Optical Drive | 9.5mm DVD-Writer |
| Keyboard/Mouse | |
| USB | 4 SuperSpeed USB 5Gbps signaling rate; 2 SuperSpeed USB 10Gbps signaling rate; 2 USB 2.0 |
| Port | 1 headphone/microphone combo;1 HDMI; 1 line in; 1 line out; 1 power connector; 1 RJ-45; 1 serial; 1 VGA; 1 full-height PCI; 1 PCIe x1; 1 PCIe x16; 2 M.2 |
| Network | Realtek RTL8821CE ac 1×1 +Bluetooth 4.2 WW |
| Power Supply | 180W EPA90 +12V |
| OS | Windows 10 Home 64bit |
| Warranty | 3/3/3 (material/labor/onsite) MT Warranty |
| Color | |
| Weight | |
| Sound / Audio |

![88V15PAAKL.jpg [88V15PA#AKL] PC “HP” ProDesk 400G9 SFF i5-12500/8GB/256GB SSD/Windows 11 Pro](https://iristechworld.com/wp-content/uploads/2025/08/88V15PAAKL-300x300.jpg)

![7G8N7PAAKL.jpg [7G8N7PA#AKL] PC “HP” EliteDesk 800 G9 TW i5-12500 8GB 512SSD Windows 11 ProDG 3Yrs](https://iristechworld.com/wp-content/uploads/2025/08/7G8N7PAAKL-300x300.jpg)
![70F82PAAKL.jpg [81P23PA#AKL] PC “HP” Pro Tower 280 G9 i7-12700/8GB/512GB SSD/Dos](https://iristechworld.com/wp-content/uploads/2025/08/70F82PAAKL-300x300.jpg)

รีวิว
ยังไม่มีบทวิจารณ์