| CPU | Intel Celeron® Processor J4125 2.0 – 2.7 GHz; 4 cores |
| Memory | 4 GB DDR4-2400 MHz |
| Hard Disk | 32 GB eMMC |
| Graphic Card | Integrated Graphics |
| Optical Drive | None |
| TouchScreen | None |
| USB | 6 x USB-A |
| Port | 1 x parallel port 2 x serial port 1 x VGA 1 x HDMI 1 x RJ45 |
| Network | Realtek RTL8111HSH GbE 10/100/1000,Intel® Wi-Fi 6 AX200 802.11ax (2×2) and Bluetooth® 5 combo |
| Power Supply | 45 W smart external power adapter |
| OS | HP ThinPro OS (Linux) |
| Weight | 1.23 kg |
| Warranty | 3 Years Onsite |
(4X3D5PA#AKL) HP THINCLIENT T638 DESKTOP PC Celeron J4125/4GB/32GB eMMC/Integrated Graphics/HP ThinPro OS (Linux)
📞 Call
| Brand | HP |
|---|---|
| CPU | Intel Celeron® Processor J4125 2.0 – 2.7 GHz; 4 cores |
| Memory | 4 GB DDR4-2400 MHz |
| Hard Disk | 32 GB eMMC |
| Graphic Card | Integrated Graphics |
| Optical Drive | None |
| Keyboard/Mouse | |
| USB | 6 x USB-A |
| Port | 1 x parallel port 2 x serial port 1 x VGA 1 x HDMI 1 x RJ45 |
| Network | Realtek RTL8111HSH GbE 10/100/1000, Intel® Wi-Fi 6 AX200 802.11ax (2×2) and Bluetooth® 5 combo |
| Power Supply | 45 W smart external power adapter |
| OS | HP ThinPro OS (Linux) |
| Warranty | 3 Years Onsite |
| Color | |
| Weight | 1.23 kg |
| Sound / Audio |

![7J183PAAKL.jpg [7J182PA#AKL] PC “HP” Pro Tower 400 G9 Intel® Core™ I7-12700 16GB 512SSD Windows 11 ProDG 3Yrs Onsite](https://iristechworld.com/wp-content/uploads/2025/08/7J183PAAKL-300x300.jpg)
![70G11PAAKL.jpg [6U9M7PA#AKL] PC “HP” 400G9 DM i5-12500T 8GB 256SSD+1TB W11P64](https://iristechworld.com/wp-content/uploads/2025/08/70G11PAAKL-300x300.jpg)

![70F82PAAKL.jpg [81P20PA#AKL] PC “HP” Pro Tower 280 G9 i5-12500/8GB/256GB SSD/Windows 11 Pro](https://iristechworld.com/wp-content/uploads/2025/08/70F82PAAKL-300x300.jpg)
รีวิว
ยังไม่มีบทวิจารณ์