| CPU | AMD Ryzen R1000, 1.5GHz up to2.8GHz 3400 CPU |
| Memory | 8 GB DDR4-2400 MHz |
| Hard Disk | 128 GB eMMC |
| Graphic Card | Integrated Graphics |
| Optical Drive | None |
| TouchScreen | None |
| USB | 3x USB-A3.1 Gen 1 1x USB-C 3.1 Gen1 2x USB-A 2.0 |
| Port | 2x Display Port 1.2 1x VGA |
| Network | Realtek RTL8111HSH-CG Gigabit Ethernet (GbE) Controller, Intel® Wi-Fi 6 AX200 802.11ax (2×2) Wi-Fi® and Bluetooth® 5 combo |
| Power Supply | HP Smart 45 W External AC power adapter |
| OS | Windows 10 IoT Enterprise |
| Weight | 1.4 kg |
| Warranty | 3 Years Onsite |
(4W0H1PA#AKL) HP THINCLIENT T540 DESKTOP PC Ryzen R1000/8GB/128GB eMMC/Integrated Graphics/Windows 10 IoT Ent
📞 Call
| Brand | HP |
|---|---|
| CPU | 1.5GHz up to2.8GHz 3400 CPU, AMD Ryzen R1000 |
| Memory | 8 GB DDR4-2400 MHz |
| Hard Disk | 128 GB eMMC |
| Graphic Card | Integrated Graphics |
| Optical Drive | None |
| Keyboard/Mouse | |
| USB | 3x USB-A3.1 Gen 1 1x USB-C 3.1 Gen1 2x USB-A 2.0 |
| Port | 2x Display Port 1.2 1x VGA |
| Network | Realtek RTL8111HSH-CG Gigabit Ethernet (GbE) Controller, Intel® Wi-Fi 6 AX200 802.11ax (2×2) Wi-Fi® and Bluetooth® 5 combo |
| Power Supply | HP Smart 45 W External AC power adapter |
| OS | Windows 10 IoT Enterprise |
| Warranty | 3 Years Onsite |
| Color | |
| Weight | 1.4 kg |
| Sound / Audio |

![88V15PAAKL.jpg [88V16PA#AKL] PC “HP” ProMini 400 G9 i5-12500T/8GB/256GB SSD/Windows 11 Pro](https://iristechworld.com/wp-content/uploads/2025/08/88V15PAAKL-300x300.jpg)
![70G11PAAKL.jpg [70G11PA#AKL] PC “HP” 400G9 SFF i5-12500 8G 512SSD W11DG10 333](https://iristechworld.com/wp-content/uploads/2025/08/70G11PAAKL-300x300.jpg)
![6U9M7PAAKL.jpg [70Z71PA#AKL] PC “HP” Pro Mini 260 G9 DM i5-1235U/8GB/512GB SSD/Win11Pro](https://iristechworld.com/wp-content/uploads/2025/08/6U9M7PAAKL-300x300.jpg)
![70F82PAAKL.jpg [81P19PA#AKL] PC “HP” Pro Tower 280 G9 i5-12500/8GB/256GB SSD/Windows 11 Home](https://iristechworld.com/wp-content/uploads/2025/08/70F82PAAKL-300x300.jpg)
![7G8N7PAAKL.jpg [7G8N6PA#AKL] PC “HP” EliteDesk 800 G9 TW i7-12700 16GB 512SSD Windows 11 ProDG 3Yrs](https://iristechworld.com/wp-content/uploads/2025/08/7G8N7PAAKL-300x300.jpg)
รีวิว
ยังไม่มีบทวิจารณ์