| CPU | AMD Ryzen R1000, 1.5GHz up to2.8GHz 3400 CPU |
| Memory | 4 GB DDR4-2400 MHz |
| Hard Disk | 32 GB eMMC |
| Graphic Card | Integrated Graphics |
| Optical Drive | None |
| TouchScreen | None |
| USB | 3x USB-A3.1 Gen 1 1x USB-C 3.1 Gen1 2x USB-A 2.0 |
| Port | 2x Display Port 1.2 1x VGA |
| Network | LAN 10/100/1000, Intel® Wi-Fi 6 AX200 802.11ax (2×2) Wi-Fi® and Bluetooth® 5 combo |
| Power Supply | HP Smart 45 W External AC power adapter |
| OS | Windows 10 IoT Enterprise |
| Weight | 1.4 kg |
| Warranty | 3 Years Onsite |
(4W0G3PA#AKL) HP THINCLIENT T540 DESKTOP PC Ryzen R1000/4GB/32GB eMMC/Integrated Graphics/Windows 10 IoT Ent
📞 Call
| Brand | HP |
|---|---|
| CPU | 1.5GHz up to2.8GHz 3400 CPU, AMD Ryzen R1000 |
| Memory | 4 GB DDR4-2400 MHz |
| Hard Disk | 32 GB eMMC |
| Graphic Card | Integrated Graphics |
| Optical Drive | None |
| Keyboard/Mouse | |
| USB | 3x USB-A3.1 Gen 1 1x USB-C 3.1 Gen1 2x USB-A 2.0 |
| Port | 2x Display Port 1.2 1x VGA |
| Network | LAN 10/100/1000, Intel® Wi-Fi 6 AX200 802.11ax (2×2) Wi-Fi® and Bluetooth® 5 combo |
| Power Supply | HP Smart 45 W External AC power adapter |
| OS | Windows 10 IoT Enterprise |
| Warranty | 3 Years Onsite |
| Color | |
| Weight | 1.4 kg |
| Sound / Audio |

![88V15PAAKL.jpg [88V16PA#AKL] PC “HP” ProMini 400 G9 i5-12500T/8GB/256GB SSD/Windows 11 Pro](https://iristechworld.com/wp-content/uploads/2025/08/88V15PAAKL-300x300.jpg)


![70F82PAAKL.jpg [81P19PA#AKL] PC “HP” Pro Tower 280 G9 i5-12500/8GB/256GB SSD/Windows 11 Home](https://iristechworld.com/wp-content/uploads/2025/08/70F82PAAKL-300x300.jpg)
รีวิว
ยังไม่มีบทวิจารณ์