| Display Size | 49″ |
| Display Type | VA Backlight type: W-LED system DisplayHDR 400 certified (DP / HDMI) |
| Aspect Ratio | 32:9 |
| Contrast Ratio | 3000:1 |
| Recommended Resolution | 5120 x 1440 @ 70 Hz* |
| Brightness | 450 cd/m² |
| Response Time | 5 ms (Grey to Grey)* |
| Input Terminal | DisplayPort 1.4* x 1, HDMI 2.0 b x 2, USB-C 3.1 Gen 2 x 1 (upstream, power delivery up to 65 W) USB 3.1 x 1 (upstream), USB 3.1 x 3 (downstream with x 1 fast charge B.C 1.2) Ethernet LAN up to 1G* |
| Speaker | 5 W x 2 |
| Color Support | 16.7 M |
| Weight | 15.30 kg |
| Warranty | 3 Years Onsite |
(499P9H1/67) Monitor Philips SuperWide Curved 499P9H1/6749″ VA Backlight type: W-LED system DisplayHDR 400 certified (DP / HDMI) 32:9 3000:1 5120 x 1440 @ 70 Hz*
📞 Call
| PRODUCT TYPE | Monitor |
|---|---|
| Brand | PHILIPS |
| Display Size | 49" |
| Display Type | VA Backlight type: W-LED system DisplayHDR 400 certified (DP / HDMI) |
| Aspect Ratio | 32:09:00 |
| Contrast Ratio | 3000:01:00 |
| Resolution | 5120 x 1440 @ 70 Hz* |
| Brightness | 450 cd/m² |
| Response Time | 5 ms (Grey to Grey)* |
| Input Terminal | DisplayPort 1.4* x 1, HDMI 2.0 b x 2, USB-C 3.1 Gen 2 x 1 (upstream, power delivery up to 65 W) USB 3.1 x 1 (upstream), USB 3.1 x 3 (downstream with x 1 fast charge B.C 1.2) Ethernet LAN up to 1G* |
| Color Gamut | |
| Color Support | 16.7 M |
| Power source | |
| Wall Mountable | |
| Speaker | 5 W x 2 |
| Backlight Type | |
| Power Consumption | |
| Power Supply | |
| Inbox accessories | |
| Camera | |
| Weight | 15.30 kg |
| Warranty | 3 Years Onsite |






รีวิว
ยังไม่มีบทวิจารณ์