| Display Size | 47.53″ |
| Display Type | OLED |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Contrast Ratio | 1500000:1 |
| Brightness | 330 cd/m² |
| Response Time | 0.1ms |
| Input Terminal | 3x HDMI, 1x USB-A, 1x Headphone Out, 1x DisplayPort, 1x SPDIF out |
| Color Support | 1.07 Billions |
| Power source – AC/DC adapter | 100-240 Vac, 50-60 Hz |
| Other | NVIDIA® G-SYNC® AMD FreeSync™ Premium |
| Weight | 16.8 Kg |
| Warranty | 3 Year |
(48GQ900-B) Monitor LG 48GQ900-B47.53″ OLED 16:9 1500000:1
📞 Call
| PRODUCT TYPE | Monitor |
|---|---|
| Brand | LG |
| Display Size | 47.53" |
| Display Type | OLED |
| Aspect Ratio | 16:09 |
| Contrast Ratio | 1500000:1 |
| Resolution | |
| Brightness | 330 cd/m² |
| Response Time | 0.1ms |
| Input Terminal | 3x HDMI, 1x USB-A, 1x Headphone Out, 1x DisplayPort, 1x SPDIF out |
| Color Gamut | |
| Color Support | 1.07 Billions |
| Power source | 100-240 Vac, 50-60 Hz |
| Wall Mountable | |
| Speaker | |
| Backlight Type | |
| Power Consumption | |
| Power Supply | |
| Inbox accessories | |
| Camera | |
| Weight | 16.8 Kg |
| Warranty | 3 Year |

![monitor-lg-ultragear-24gn600-b.jpg [24GN600-B] Monitor LG Ultragear 24GN600-B](https://iristechworld.com/wp-content/uploads/2025/08/monitor-lg-ultragear-24gn600-b-300x300.jpg)
![20220211180013_51176_352_1.jpg จอมอนิเตอร์ Monitor 31.5'' LG 32GP850-B (IPS, HDMI, DP, SPK ) G-SYNC 2K 165Hz [32GP850-B]](https://iristechworld.com/wp-content/uploads/2025/08/20220211180013_51176_352_1-300x300.jpg)
![20230221110918_57993_352_1.jpg จอมอนิเตอร์ LG MONITOR UltraGear [24GQ50F-B.ATMQ]](https://iristechworld.com/wp-content/uploads/2025/08/20230221110918_57993_352_1-300x300.jpg)
![20211129113813_50114_352_2.jpg จอมอนิเตอร์ Monitor 27'' LG 27UP600-W (IPS, HDMI, DP) FREESYNC 4K 60Hz [27UP600-W]](https://iristechworld.com/wp-content/uploads/2025/08/20211129113813_50114_352_2-300x300.jpg)
![be5578d2-7b87-42b9-8db3-833e70caa728.jpg [29WK600-W] LG 29WK600-W 29 INCH IPS ULTRAWIDE *จอคอมพิวเตอร์](https://iristechworld.com/wp-content/uploads/2025/08/be5578d2-7b87-42b9-8db3-833e70caa728-300x300.jpg)
รีวิว
ยังไม่มีบทวิจารณ์