| Display Size | 27.0” |
| Display Type | IPS |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Contrast Ratio | 1,000:1 |
| Brightness | 450 nits |
| Recommended Resolution | 4K UHD (3840 x 2160)@ 144Hz |
| Response Time | 1 ms |
| Input Terminal | 1 HDMI 2.0 , 1 HDMI 2.1, 1 DisplayPort 1.4, 2 SuperSpeed USB Type-A 10Gbps signaling rate, 1 USB Type-C® hub enablement 1 USB Type-C® hub enablement |
| Power source – AC/DC adapter | 100 – 240 VAC 50/60 Hz |
| Wall Mountable | 100 mm x 100 mm |
| Weight | 7.82 kg |
| Warranty | 3-year warranty with onsite service |
(3G6W1AA#AKL) Moniter HP OMEN 27u 4K Gaming27.0” IPS 16:9 1,000:1 4K UHD (3840 x 2160)@ 144Hz
📞 Call
| PRODUCT TYPE | Monitor |
|---|---|
| Brand | HP |
| Display Size | 27.0'' |
| Display Type | IPS |
| Aspect Ratio | 16:09 |
| Contrast Ratio | 000:1, 1 |
| Resolution | 4K UHD (3840 x 2160)@ 144Hz |
| Brightness | 450 nits |
| Response Time | 1 ms |
| Input Terminal | 1 HDMI 2.0, 1 HDMI 2.1, 1 DisplayPort 1.4, 2 SuperSpeed USB Type-A 10Gbps signaling rate, 1 USB Type-C® hub enablement 1 USB Type-C® hub enablement |
| Color Gamut | |
| Color Support | |
| Power source | 100 – 240 VAC 50/60 Hz |
| Wall Mountable | 100 mm x 100 mm |
| Speaker | |
| Backlight Type | |
| Power Consumption | |
| Power Supply | |
| Inbox accessories | |
| Camera | |
| Weight | 7.82 kg |
| Warranty | 3-year warranty with onsite service |







รีวิว
ยังไม่มีบทวิจารณ์