| Display Size | 31.5″ |
| Display Type | VA |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Contrast Ratio | 3500:1 |
| Brightness | 300 cd/m² |
| Recommended Resolution | 3840 x 2160 @ 60 Hz 4K UHD |
| Response Time | 4ms (Gray to Gray) |
| Input Terminal | 2x HDMI 2.0 1x DisplayPort 1.4 |
| Speaker | 2 W x 2 |
| Color Gamut | NTSC 92.37%, sRGB 101.87% |
| Color Support | 1.07 Billion |
| Power source – AC/DC adapter | 100–240 VAC, 50–60 Hz |
| Warranty | 3 Years |
(32E1N1800LA/67) Monitor Philips 32E1N1800LA/6731.5″ VA 16:9 3500:1 3840 x 2160 @ 60 Hz 4K UHD
📞 Call
| PRODUCT TYPE | Monitor |
|---|---|
| Brand | PHILIPS |
| Display Size | 31.5" |
| Display Type | VA |
| Aspect Ratio | 16:09 |
| Contrast Ratio | 3500:01:00 |
| Resolution | 3840 x 2160 @ 60 Hz 4K UHD |
| Brightness | 300 cd/m² |
| Response Time | 4ms (Gray to Gray) |
| Input Terminal | 2x HDMI 2.0 1x DisplayPort 1.4 |
| Color Gamut | NTSC 92.37%, sRGB 101.87% |
| Color Support | 1.07 Billion |
| Power source | 100–240 VAC, 50–60 Hz |
| Wall Mountable | |
| Speaker | 2 W x 2 |
| Backlight Type | |
| Power Consumption | |
| Power Supply | |
| Inbox accessories | |
| Camera | |
| Weight | |
| Warranty | 3 Years |







รีวิว
ยังไม่มีบทวิจารณ์