| CPU | AMD Ryzen 7 PRO 5845(3.4G_8C_16T) |
| Memory | 1x 16GB UDIMM DDR4-3200 Non-ECC |
| Hard Disk | 1x 512GB SSD M.2 2280 PCIe 4.0×4 Performance NVMe Opal |
| Graphic Card | NVIDIA T400 4GB |
| Optical Drive | None |
| Keyboard/Mouse | USB Traditional Keyboard, Black, Thai,USB Calliope Mouse, Black |
| USB | 2x USB 3.2 Gen 1, 2x USB 3.2 Gen 2, 1x USB-C 3.2 Gen 1, 4x USB 2.0 (one supports Smart Power On) |
| Port | 1x HDMI 2.1 TMDS, 2x DisplayPort 1.4, 1x serial (9-pin), 1x Ethernet (RJ-45), 1x line-out (3.5mm), 1x headphone / microphone combo jack (3.5mm), 1x microphone (3.5mm) |
| Network | Mediatek Wi-Fi 6 MT7921, 11ax 2×2 + BT5.1 |
| Power Supply | 300W Gold Fixed |
| OS | Windows 11 Pro |
| Weight | 9.8 kg |
| Warranty | 1 Year Onsite |
(30GLS01D00) LENOVO THINKSTATION P358 TOWER DESKTOP PC Ryzen 7 PRO 5845/16GB/512GB M.2 SSD/NVIDIA T400 4GB/Win11 Pro
📞 Call
| Brand | LENOVO |
|---|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 PRO 5845(3.4G_8C_16T) |
| Memory | 1x 16GB UDIMM DDR4-3200 Non-ECC |
| Hard Disk | 1x 512GB SSD M.2 2280 PCIe 4.0×4 Performance NVMe Opal |
| Graphic Card | NVIDIA T400 4GB |
| Optical Drive | None |
| Keyboard/Mouse | USB Traditional Keyboard, Black, Thai, USB Calliope Mouse, Black |
| USB | 2x USB 3.2 Gen 1, 2x USB 3.2 Gen 2, 1x USB-C 3.2 Gen 1, 4x USB 2.0 (one supports Smart Power On) |
| Port | 1x HDMI 2.1 TMDS, 2x DisplayPort 1.4, 1x serial (9-pin), 1x Ethernet (RJ-45), 1x line-out (3.5mm), 1x headphone / microphone combo jack (3.5mm), 1x microphone (3.5mm) |
| Network | Mediatek Wi-Fi 6 MT7921, 11ax 2×2 + BT5.1 |
| Power Supply | 300W Gold Fixed |
| OS | Windows 11 Pro |
| Warranty | 1 Year Onsite |
| Color | |
| Weight | 9.8 kg |
| Sound / Audio |






รีวิว
ยังไม่มีบทวิจารณ์