| CPU | Intel® Core™ i7-12700, 12C (8P + 4E) / 20T, Max Turbo up to 4.9GHz, P-core 2.1 / 4.8GHz, E-core 1.6 / 3.6GHz, 25MB |
| Memory | 16GB UDIMM DDR4-3200 Non-ECC |
| Hard Disk | 512GB SSD M.2 2280 PCIe® 4.0×4 Performance NVMe® Opal |
| Graphic Card | Integrated Intel® UHD Graphics 770 |
| Optical Drive | None |
| Keyboard/Mouse | USB Calliope Keyboard, Black, Thai/USB Calliope Mouse, Black |
| USB | 1x USB-C® 3.2 Gen 1 (support data transfer), 2x USB 3.2 Gen 1, 2x USB 3.2 Gen 2, 4x USB 2.0 (one supports Smart Power On) |
| Port | 1x headphone / microphone combo jack (3.5mm), 1x microphone (3.5mm), 1x Ethernet (RJ-45), 1x line-out (3.5mm), 1x serial (9-pin) |
| Sound / Audio | High Definition (HD) Audio, Realtek® ALC623-CG codec |
| Network | MediaTek Wi-Fi® 6 MT7921, 11ax 2×2 + BT5.1/Realtek® RTL8111EPV, 1x GbE RJ-45 |
| Power Supply | 500W Platinum Fixed |
| OS | Windows 11 Pro |
| Weight | 9.67 kg |
| Warranty | 3 Year Premier Support |
(30FMS0LE00) LENOVO THINKSTATION P360 TOWER DESKTOP PC i7-12700/16GB/512GB M.2 SSD/Intel UHD Graphics 770/Win11 Pro
📞 Call
| Brand | LENOVO |
|---|---|
| CPU | 12C (8P + 4E) / 20T, 25MB, E-core 1.6 / 3.6GHz, Intel® Core™ i7-12700, Max Turbo up to 4.9GHz, P-core 2.1 / 4.8GHz |
| Memory | 16GB UDIMM DDR4-3200 Non-ECC |
| Hard Disk | 512GB SSD M.2 2280 PCIe® 4.0×4 Performance NVMe® Opal |
| Graphic Card | Integrated Intel® UHD Graphics 770 |
| Optical Drive | None |
| Keyboard/Mouse | USB Calliope Keyboard, Black, Thai/USB Calliope Mouse, Black |
| USB | 1x USB-C® 3.2 Gen 1 (support data transfer), 2x USB 3.2 Gen 1, 2x USB 3.2 Gen 2, 4x USB 2.0 (one supports Smart Power On) |
| Port | 1x headphone / microphone combo jack (3.5mm), 1x microphone (3.5mm), 1x Ethernet (RJ-45), 1x line-out (3.5mm), 1x serial (9-pin) |
| Network | MediaTek Wi-Fi® 6 MT7921, 11ax 2×2 + BT5.1/Realtek® RTL8111EPV, 1x GbE RJ-45 |
| Power Supply | 500W Platinum Fixed |
| OS | Windows 11 Pro |
| Warranty | 3 Year Premier Support |
| Color | |
| Weight | 9.67 kg |
| Sound / Audio | High Definition (HD) Audio, Realtek® ALC623-CG codec |






รีวิว
ยังไม่มีบทวิจารณ์