| Display Size | 28″ |
| Display Type | IPS Backlight type: W-LED system |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Contrast Ratio | 1000:1 |
| Brightness | 300 cd/m² |
| Recommended Resolution | 3840 x 2160 @ 60 Hz* |
| Response Time | 4 ms (GtG)* |
| Input Terminal | DisplayPort x 1, HDMI x 2 |
| Color Support | Color support 1.07 billion colors |
| Weight | 5.59 kg |
| Warranty | 3 Years Onsite |
(288E2A/67) Monitor Philips 4K Ultra HD LCD 288E2A/6728″ IPS Backlight type: W-LED system 16:9 1000:1 3840 x 2160 @ 60 Hz*
📞 Call
| PRODUCT TYPE | Monitor |
|---|---|
| Brand | PHILIPS |
| Display Size | 28" |
| Display Type | IPS Backlight type: W-LED system |
| Aspect Ratio | 16:09 |
| Contrast Ratio | 1000:01:00 |
| Resolution | 3840 x 2160 @ 60 Hz* |
| Brightness | 300 cd/m² |
| Response Time | 4 ms (GtG)* |
| Input Terminal | DisplayPort x 1, HDMI x 2 |
| Color Gamut | |
| Color Support | Color support 1.07 billion colors |
| Power source | |
| Wall Mountable | |
| Speaker | |
| Backlight Type | |
| Power Consumption | |
| Power Supply | |
| Inbox accessories | |
| Camera | |
| Weight | 5.59 kg |
| Warranty | 3 Years Onsite |






รีวิว
ยังไม่มีบทวิจารณ์