| Display Size | 27″ |
| Display Type | (VA) |
| Aspect Ratio | (16:9) |
| Contrast Ratio | 4000 : 1 (Typical) 20 Million : 1 (DCR) |
| Recommended Resolution | 1920 x 1080 @ 100Hz -HDMI |
| Brightness | 250 cd/m² |
| Response Time | 4ms (GtG) |
| Input Terminal | 2 x HDMI 1.4, 1x VGA 1.4 |
| Color Gamut | NTSC 84% (CIE1976) / sRGB 101% (CIE1931) |
| Color Support | 16.7 Million |
| Power source – AC/DC adapter | 19VDC, 1.31A |
| Wall Mountable | 100 x 100mm |
| Warranty | 3 Year |
(27B2HM2/67) Monitor AOC 27B2HM2/6727″ (VA) 16:9 4000 : 1 (Typical) 20 Million : 1 (DCR) 1920 x 1080 @ 100Hz -HDMI
📞 Call
| PRODUCT TYPE | Monitor |
|---|---|
| Brand | AOC |
| Display Size | 27" |
| Display Type | (VA) |
| Aspect Ratio | 16:09 |
| Contrast Ratio | 4000 : 1 (Typical) 20 Million : 1 (DCR) |
| Resolution | 1920 x 1080 @ 100Hz -HDMI |
| Brightness | 250 cd/m² |
| Response Time | 4ms (GtG) |
| Input Terminal | 2 x HDMI 1.4, 1x VGA 1.4 |
| Color Gamut | NTSC 84% (CIE1976) / sRGB 101% (CIE1931) |
| Color Support | 16.7 Million |
| Power source | 19VDC, 1.31A |
| Wall Mountable | 100 x 100mm |
| Speaker | |
| Backlight Type | |
| Power Consumption | |
| Power Supply | |
| Inbox accessories | |
| Camera | |
| Weight | |
| Warranty | 3 Year |






รีวิว
ยังไม่มีบทวิจารณ์