| Display Size | 27.0” |
| Display Type | IPS |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Contrast Ratio | 1300:01 |
| Brightness | 266 cd/m² |
| Recommended Resolution | 4K UHD (3840 x 2160) |
| Input Terminal | 1x USB Type-C™ (Alternative mode DisplayPort™ 1.4, Power Delivery up to 100W) 1x HDMI 2.0 (with HDCP support) 1x DisplayPort™ 1.4-in 1x DisplayPort™ 1.4-out 3x USB-A 3.2 Gen 1 1x USB Type-C™ (Power Delivery up to 15W) |
| Power source – AC/DC adapter | 100 – 240 VAC 50/60 Hz |
| Wall Mountable | 100 mm x 100 mm |
| Weight | 7.8 kg |
| Warranty | 3 year |
(1A9M8AA#AKL) Monitor HP Z27xs G3 4K27.0” IPS 16:9 54.1673611111111 4K UHD (3840 x 2160)
📞 Call
| PRODUCT TYPE | Monitor |
|---|---|
| Brand | HP |
| Display Size | 27.0'' |
| Display Type | IPS |
| Aspect Ratio | 16:09 |
| Contrast Ratio | 1300:01:00 |
| Resolution | 4K UHD (3840 x 2160) |
| Brightness | 266 cd/m² |
| Response Time | |
| Input Terminal | 1x USB Type-C™ (Alternative mode DisplayPort™ 1.4, Power Delivery up to 100W) 1x HDMI 2.0 (with HDCP support) 1x DisplayPort™ 1.4-in 1x DisplayPort™ 1.4-out 3x USB-A 3.2 Gen 1 1x USB Type-C™ (Power Delivery up to 15W) |
| Color Gamut | |
| Color Support | |
| Power source | 100 – 240 VAC 50/60 Hz |
| Wall Mountable | 100 mm x 100 mm |
| Speaker | |
| Backlight Type | |
| Power Consumption | |
| Power Supply | |
| Inbox accessories | |
| Camera | |
| Weight | 7.8 kg |
| Warranty | 3 year |







รีวิว
ยังไม่มีบทวิจารณ์