| CPU | Intel Core i7-1360P (2.2GHz up to 5GHz, 18MB Intel Smart Cache) |
| Memory | 16GB (2x8GB) DDR4 3200MHz SODIMM |
| Hard Disk | 512G M.2 PCIe SN540 |
| Graphic Card | Intel Iris Xe Graphics eligible |
| Optical Drive | None |
| USB | 5 x USB 3.2 Gen 1 Type A, 1 x USB 3.2 Gen 2 Type C, 1 x Thunderbolt 4 |
| Port | 1 x VGA OUT, 1 x HDMI OUT (v2.0), 1 x DP OUT (v1.4) |
| Sound / Audio | Realtek ALC256, 2.1 Channel HD Audio |
| Network | 10/100/1000 LAN/Intel® Wi-Fi 6E AX211 + Bluetooth5.3 |
| Power Supply | 120W Adapter |
| OS | Windows 11 Home |
| Warranty | 3 years |
(13M-038TH) MSI PRO DP10 DESKTOP PC i7-1360P/16GB/512GB M.2 SSD/Intel Iris Xe Graphics/Win11 Home
📞 Call
| Brand | MSI |
|---|---|
| CPU | 18MB Intel Smart Cache), Intel Core i7-1360P (2.2GHz up to 5GHz |
| Memory | 16GB (2x8GB) DDR4 3200MHz SODIMM |
| Hard Disk | 512G M.2 PCIe SN540 |
| Graphic Card | Intel Iris Xe Graphics eligible |
| Optical Drive | None |
| Keyboard/Mouse | |
| USB | 5 x USB 3.2 Gen 1 Type A, 1 x USB 3.2 Gen 2 Type C, 1 x Thunderbolt 4 |
| Port | 1 x VGA OUT, 1 x HDMI OUT (v2.0), 1 x DP OUT (v1.4) |
| Network | 10/100/1000 LAN/Intel® Wi-Fi 6E AX211 + Bluetooth5.3 |
| Power Supply | 120W Adapter |
| OS | Windows 11 Home |
| Warranty | 3 years |
| Color | |
| Weight | |
| Sound / Audio | Realtek ALC256, 2.1 Channel HD Audio |









รีวิว
ยังไม่มีบทวิจารณ์