| CPU | Intel Core i3-1215U (1.2GHz up to 4.4GHz, 10MB Intel Smart Cache) |
| Memory | 8GB DDR4 (8GB*1) |
| Hard Disk | 256G M.2 PCIe SSD |
| Graphic Card | Intel UHD Graphics |
| Optical Drive | None |
| USB | 4 x USB 3.2 Gen 2 Type A 1 x ThunderBolt 4 (USB Type-C) |
| Port | 1 x HDMI out (2.0b) 1 x DP out(1.4) |
| Sound / Audio | Realtek ALC256 |
| Network | WiFi 6 (Intel Wi-Fi 6E AX211)+Bluetooth 5.3, 1 x 1G LAN (Realtek® RTL8111H), 1 x 2.5G LAN (Realtek® RTL8125BG-CG) |
| Power Supply | 65W |
| OS | Windows 11 Home |
| Warranty | 3 years |
(12M-073TH) MSI CUBI 5 DESKTOP PC i3-1215U/8GB/256GB M.2 SSD/Intel UHD Graphics/Win11 Home
📞 Call
| Brand | MSI |
|---|---|
| CPU | 10MB Intel Smart Cache), Intel Core i3-1215U (1.2GHz up to 4.4GHz |
| Memory | 8GB DDR4 (8GB*1) |
| Hard Disk | 256G M.2 PCIe SSD |
| Graphic Card | Intel UHD Graphics |
| Optical Drive | None |
| Keyboard/Mouse | |
| USB | 4 x USB 3.2 Gen 2 Type A 1 x ThunderBolt 4 (USB Type-C) |
| Port | 1 x HDMI out (2.0b) 1 x DP out(1.4) |
| Network | WiFi 6 (Intel Wi-Fi 6E AX211)+Bluetooth 5.3, 1 x 1G LAN (Realtek® RTL8111H), 1 x 2.5G LAN (Realtek® RTL8125BG-CG) |
| Power Supply | 65W |
| OS | Windows 11 Home |
| Warranty | 3 years |
| Color | |
| Weight | |
| Sound / Audio | Realtek ALC256 |









รีวิว
ยังไม่มีบทวิจารณ์