| รายละเอียดสินค้า Lenovo IdeaCentre Tower 14IRR9 (90X20036TA) | |
|---|---|
| CPU | Intel® Core™ i5-14400, 10C (6P + 4E) / 16T, P-core 2.5 / 4.7GHz, E-core 1.8 / 3.5GHz, 20MB |
| Memory | 1x 8GB UDIMM DDR5-4800 |
| Hard Disk | 512GB SSD M.2 2280 PCIe® 4.0×4 NVMe® |
| Graphic Card | Integrated Intel UHD Graphics 730 |
| Keyboard/Mouse | USB Calliope Keyboard, Black, Thai / USB Calliope Mouse, Black |
| USB | 1x USB-C® (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), with 15W charging, 2x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), 4x USB-A (Hi-Speed USB / USB 2.0) |
| Port | 1x HDMI® 2.1 TMDS, 1x VGA, 1x Ethernet (RJ-45), 1x headphone / microphone combo jack (3.5mm) |
| Sound / Audio | High Definition (HD) Audio, Realtek® ALC623-CG codec |
| Speaker | No speakers |
| Network | Wi-Fi® 6, 11ax 2×2 + BT5.2 / Integrated 100/1000M |
| Power Supply | 310W 92% |
| OS | Windows® 11 Home Single Language English |
| Weight | 4.9 kg |
| Warranty | 3Y Premium Care – Idea DT (ESS) |
Computer PC Lenovo IdeaCentre Tower 14IRR9 i5-14400/8G/512G/W11/3Y (90X20036TA)
📞 Call
| Brand | LENOVO |
|---|---|
| PRODUCT TYPE | CONSUMER |




