| All In One PC HP ProOne 245 G10 (9F468PT#AKL) | |
|---|---|
| CPU | AMD Ryzen™ 3 7320U (2MB(L2), 4MB(L3) Cache, 4Cores/8Threads, 2.4Ghz up to 4.1Ghz) |
| Memory | 8 GB DDR4-3200 (1 x 8 GB) |
| Hard Disk | 256 GB PCIe NVMe M.2 2280 SSD |
| Graphic Card | AMD Radeon™ 610M Graphics |
| Optical Drive | None |
| Display | 23.8″ diagonal, FHD (1920 x 1080), IPS, anti-glare, 250 nits, 72% NTSC |
| TouchScreen | None |
| Keyboard/Mouse | HP 125 Wired Mouse & HP 125 Wired Keyboard |
| USB | 1x USB Type-C® 5Gbps signaling rate, 2x USB Type-A 5Gbps signaling rate, 2x USB 2.0 Type-A |
| Port | 1x HDMI 1.4, 1x headphone/microphone combo, 1x RJ-45, 1x power connector |
| Camera | Integrated 5MP webcam (pull up and tilt), Dual array microphone |
| Network | WLAN RT 8852BE Wi-Fi6 +BT 5.3 WW |
| Power Supply | 90W Smart external AC power adapter, 4.5mmnPFCR |
| OS | Windows 11 Home |
| Weight | 5.37 kg |
| Warranty | HP 3y NBD Onsite DT Bundle HW Supp |
| Color | Black |
All In One PC HP 245 G10 /23.8”/R3-7320U (9F468PT#AKL)
📞 Call
| Brand | HP |
|---|---|
| PRODUCT TYPE | COMMERCIAL |




