| CPU | AMD Ryzen™ 3 5300G (up to 4.2 GHz max boost clock, 8 MB L3 cache, 4 cores, 8 threads) |
| Memory | 4 GB DDR4-3200 MHz RAM (1 x 4 GB) |
| Hard Disk | 512 GB PCIe® NVMe™ M.2 SSD |
| Graphic Card | AMD Radeon™ Graphics |
| Optical Drive | DVD-Writer |
| Keyboard/Mouse | Black Wired Keyboard and mouse combo |
| USB | 1USB Type-C® 5Gbps, 2USB Type-A 10Gbps, 2USB Type-A 5Gbps |
| Port | 1 headphone/microphone combo; 1 microphone |
| Network | Integrated 10/100/1000 GbE LAN, Realtek RTL8852BE Wi-Fi 6 (2×2) and Bluetooth® 5.2 combo |
| Power Supply | 180 W Smart AC power adapter |
| OS | Windows 11 Home |
| Warranty | 3-3-3 year warranty (Parts & Labor with 3 year onsite service) |
| Color | Natural silver |
(767X1PA#AKL) HP PAVILION TP01-2022D DESKTOP PC Ryzen3-5300G/4GB/512GB/AMD Radeon Graphics/Win11 Home/Natural silver
📞 Call
| Brand | HP |
|---|---|
| CPU | 4 cores, 8 MB L3 cache, 8 threads), AMD Ryzen™ 3 5300G (up to 4.2 GHz max boost clock |
| Memory | 4 GB DDR4-3200 MHz RAM (1 x 4 GB) |
| Hard Disk | 512 GB PCIe® NVMe™ M.2 SSD |
| Graphic Card | AMD Radeon™ Graphics |
| Optical Drive | DVD-Writer |
| Keyboard/Mouse | Black Wired Keyboard and mouse combo |
| USB | 1USB Type-C® 5Gbps, 2USB Type-A 10Gbps, 2USB Type-A 5Gbps |
| Port | 1 headphone/microphone combo; 1 microphone |
| Network | Integrated 10/100/1000 GbE LAN, Realtek RTL8852BE Wi-Fi 6 (2×2) and Bluetooth® 5.2 combo |
| Power Supply | 180 W Smart AC power adapter |
| OS | Windows 11 Home |
| Warranty | 3-3-3 year warranty (Parts & Labor with 3 year onsite service) |
| Color | Natural silver |
| Weight | |
| Sound / Audio |

![88V15PAAKL.jpg [88V15PA#AKL] PC “HP” ProDesk 400G9 SFF i5-12500/8GB/256GB SSD/Windows 11 Pro](https://iristechworld.com/wp-content/uploads/2025/08/88V15PAAKL-300x300.jpg)

![70F82PAAKL.jpg [70F82PA#AKL] PC “HP” Pro Tower 280 G9 i3-12100/4GB/256GB SSD/Win11Home](https://iristechworld.com/wp-content/uploads/2025/08/70F82PAAKL-300x300.jpg)
![70G11PAAKL.jpg [70G11PA#AKL] PC “HP” 400G9 SFF i5-12500 8G 512SSD W11DG10 333](https://iristechworld.com/wp-content/uploads/2025/08/70G11PAAKL-300x300.jpg)
รีวิว
ยังไม่มีบทวิจารณ์