| Product Type | UPS |
| BRAND | EATON |
| Series | 5SC |
| Topology | Line Interactive |
| Application | Network and Server |
| VA | 500 |
| Watts | 325 |
| PF | 0.65 |
| Tower/Rack | Tower |
| Inlet | Fixed Input Cord |
| Outlets | (4)IEC C13 |
| Full load | – |
| Half load | 13 Min |
| External Battery | N/A |
| Maximum Pack of Battery | N/A |
| Rack Kit | N/A |
| SmartSlot™ (Network card) | N/A |
| Input Voltage | 1PH 230V |
| Output Voltage | 1PH 230V |
| Software | Eaton Intelligent Power Protector |
| Control panel | LCD |
| Warranty | 3Y onsite |
| Weight | 6.6 |
| ICT | – |
(5SC500I) Eaton UPS (เครื่องสำรองไฟ) 5SC 500i tower
📞 Call
| Product Type | UPS |
|---|---|
| Brand | EATON |
| Series | 5SC |
| Topology | Line Interactive |
| Application | Network and Server |
| VA | 500 |
| Watts | 325 |
| PF | 0.65 |
| Tower/Rack | Tower |
| Inlet | Fixed Input Cord |
| Outlets | (4)IEC C13 |
| Full load | – |
| Half load | 13 Min |
| External Battery | N/A |
| Maximum Pack of Battery | N/A |
| Rack Kit | N/A |
| SmartSlot™ (Network card) | N/A |
| Input Voltage | 1PH 230V |
| Output Voltage | 1PH 230V |
| Software | Eaton Intelligent Power Protector |
| Control panel | LCD |
| Warranty | 3Y onsite |
| Weight | 6.6 |
| ICT | – |




รีวิว
ยังไม่มีบทวิจารณ์