| SKU | 4X40Y95215 |
| Fits Up To (L x D x H) | 37.5 x 26 x 3.9 cm |
| Color | Black |
| Weight | 0.82 kg |
| Warranty Type | Limited Lifetime Warranty managed by Targus on behalf of Lenovo. More information at Targus.com/support |
| Brand | ThinkPad |
| Packed Weight | 0.85 kg |
| Package Type | Polybag |
| Packed Dimensions (L x D x H) | 40.6 x 6.4 x 28 cm |
| Height | 28 cm |
| Length | 40 cm |
| Depth | 6.4 cm |
| Warranty Period | Limited Lifetime |
| Outside Fabric Material | Polyester |
| Padded Notebook Compartment | Polyester |
(4X40Y95215) ThinkPad 15.6-inch Essential Messenger
📞 Call
| Types | ACCESSORIES |
|---|---|
| PRODUCT TYPE | MESSENGERS |
| Brand | LENOVO |




